Προς το περιεχόμενο

Αγορά Ovation από Αμερική


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΒΡΗΚΑ ΜΙΑ ΚΙΘΑΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΙΤ(http://www.theguitarfactory.com/allitems/Ovation-Standard-Balladeer-1771LX-Acoustic-Electric-Guitar-amp-Case.html#) ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΖΟΖΕΦ ΣΤΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣ ΣΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ. Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΙΜΗΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ. ΣΤΟ ΖΟΖΕΦ ΕΚΑΝΕ 1300 ΜΕΤΡΗΤΗΣ ΕΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΙΤ 700 ΚΑΙ ΜΕ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ (ΓΙΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΑΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΕΥΡΩΠΗ). ΑΛΛΑ ΘΑ  ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΓΙΑ ΣΩΣΤΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΑΛΑΒΩ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχηγέ μου,

 

1. Δεν γράφουμε κεφαλαία.

2. Να διατυπώνεις τα ερωτήματά σου με τρόπο πιο κατανοητό.

3. Η κιθάρα που λες έχει τιμή 700 ΔΟΛΑΡΙΑ.

4. Αν το κατάστημα που βρήκες στέλνει Ευρώπη, αποκλείεται να μη σε επιβαρύνουν με ταχυδρομικά. Επίσης θα επιβαρυνθείς και με ένα 19.6% ΦΠΑ και με κάποια έξοδα εκτελωνισμού. Μάλλον και πάλι θα σε συμφέρει.

 

Αν έχεις περισσότερες απορίες, δες το (θρυλικό) thread:

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=2770.0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γρηγορος ο spy

 

"For orders shipping outside the continental US additional shipping fees apply. We will contact you after your order has been submitted with the exact shipping amount (You can also email us at [email protected] for availablitiy and shipping quotes)."

 

"Free Shipping offer is open only to the lower 48 States"

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μαγαζι ειναι Αμερικη,και η τιμη ειναι 699δολαρια=443ευρο!!!Απο οτι ειδα στελνει και στη Ελλαδα χωρις εξοδα

αποστολης.Καλα θα ειναι να του στειλεις ενα mail και να ρωτησης αν την εχει IN STOCK,για να μην περιμενεις

κανα μηνα! αν την αγορασης.

Το μαγαζι δεν το ξερω.Προσπαθισε να μαθεις γιαυτο αν ειναι ok or not!!!

Και να στην στειλουν απο Αμερικη μονο με USPS και ποτε με USP και γενικα κουριερ γιατι θα πληρωσης και τελωνιο

και εξοδα εκτελωνισμου απο την κουριερ.Αγοραζω χρονια τωρα απο Αμερικη με USPS(αμερικανικα ταχυδρομια)και ποτε δεν εχω εξτρα χρεωσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου