Προς το περιεχόμενο

"Ασημένια" μέρη κιθάρας (όξινος τριγκοιδρώτας)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα κορίτσια στο avatar που πέζουν με τη κιθάρα σου..φίλες σου είναι?

 

ξαδελφες μου... 

πολυ καλα κοριτσια, αλλα ο Θειος Βρασιδας τις αφησε ορφανες και το γυρισαν στο καλιτεχνικο...    :)  ;D

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 49
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

αχ πολυ με πονάνε αυτες οι καθημερινες ιστορίες.Αν θελήσουν καμμια παραγωγή ειμαι αμεσα διαθεσιμος να τις το προωθήσω...το υλικό.

 

Ειμαι κ ευαισθητούλης τι μου κάνεις τώρα μεσημεροαπογευματιάτικα.Ρε τα καημένα τα παιδια ρε γμτ.....Κ η αριστερη φαίνεται να χει πείρα στο τραγούδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ξεχασα να πω οτι το καθαριστικό για ασημικά είναι dr.Berckmann για ασημι,χαλκο,μπρούτζο.Περιέχει λέει μη ιονιχα τασιενεργα 5-15 % κ σαπούνι 5-15 %.Καθαριζει μεταλλα,εξαφανιζει λεκέδες απο νερο,λίπος.Εχει κερί κ είναι οργανικό κ 99% βιοδιασπαζόμενο,δερματολογικα ελεγμένο.

 

Αρα αμα δεν κάνει κ τπτ το πίνω κ το βγάζω μετα στο τουαλέτα ναπουμ για να μου γυαλίσει κ το έντερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωωωωωω πατάτες ο τραμπάκουλααας.Αυτο πειθει τη γιαγια μου τη μαγδάλω ρε συ TGL μετα συγχωρήσεως δηλαδή.Να μην αλλαζουμε κ χορδες αν ειναι ετσι.

 

Δεκτή η συγγνώμη.

 

Νόμιζα ότι ήθελες να γυαλίσεις τα μεταλλικά μέρη της κιθάρας σου. Αν κατάλαβα καλά, αυτό κάνει πολύ καλά τη δουλειά του. Αν δεν κατάλαβα να με συγχωρείς εμένα. Μη δίνεις σημασία στα λοιπά μαρκετίστικα κόλπα.

 

Η παλιά φόρμουλα του Duraglit επίσης δούλευε πολύ καλά (και πιο φτηνά). Τα τελευταία χρόνια δεν το βρίσκω όμως.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχ πολυ με πονάνε αυτες οι καθημερινες ιστορίες.Αν θελήσουν καμμια παραγωγή ειμαι αμεσα διαθεσιμος να τις το προωθήσω...το υλικό.

 

Ειμαι κ ευαισθητούλης τι μου κάνεις τώρα μεσημεροαπογευματιάτικα.Ρε τα καημένα τα παιδια ρε γμτ.....Κ η αριστερη φαίνεται να χει πείρα στο τραγούδι.

 

Το ηξερα οτι θα βρεθει ενας χριστιανος να τα βοηθησει τα κοριτσια!...

 

τρεχω να το πω στη Θεια ευανθουλα...

 

Η αριστερη (η Σουζη) κανει κατι πιτες!... Αμα προχωρησει η φαση θα της πω να σου κανει μια να ξεχασεις με ποσα g γραφεται το trigga...

 

Οσο για τραγουδι?  Απο σχεδον μωρο το δουλευε το μικροφωνο!...

 

Η δεξια (η νταρλα) ειναι λιγο ντροπαλη, αλλα ξερει πολυ καλο χορο. Σπαγγατο στο φτερο κανει. Παιζει και κλαρινο, αλλα τελευταια που το γυρισαν στο πιο μοντερνο το αφησε λιγακι... Εμαθε κλαρινο κοντα στο Γ.Δαγκα. Ολη μερα μεσα σ'ενα δωματιο ηταν κλεισμενοι... Πολλη μελετη βρε παιδι μου!...

 

Λεμε να ξεκινησουμε μια περιοδια σε clubs των εθνικων οδων. Αμα μας 'σπρωξετε' και λιγο θα παμε μια χαρα!...

 

;D  ;D  ;D

 

οποιαδηποτε ομοιοτης με προσωπα η καταστασεις ειναι ακρως συμπτωματικη...

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...ωστε η νταρλα εμαθε κλαρινο κοντα στο Δαγκα,ε?!....αν δεν το ελεγες θα ορκιζομουν οτι εχει παει ωδειο...

 

;D ;D ;D

 

 

...που λεφτα για ωδειο...  ;D

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποια στιγμή είχα ανοίξει κι εγώ ένα ψιλοπαρόμοιο...ιδρωμένο thread :)

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=5421.msg69572#msg69572

 

ελκά το διαβασα ολο αλλα για χημείες δεν λεει τπτ.Εδω χρειαζομαστε σε αλλα σημεια τις χημειες.Οι χορδες δεν σωζονται με τπτ.Τις κρατας καποιο καιρο κ τις στελνεις κ ειδικα εγω που δεν θελω ουτε παπουtwang δεν εχω προβλημα να γινει κατραμόπισσα το χορδόνι.Αλλα αμα βλέπω το γουστοζικο σιδερο που κραταει τις χορδες να ειναι σαν βρωμικη σφουγγαριστρα με πιάνουν τα οικολογικά μου.

 

 

Υ.Γ.Το μονο καλο που βρηκα ειναι το σαιτ με τις χορδες που βγαινουν η 10δα στα μισα χρηματα απ οτι εδω μαζι με τους φορους που λεει το webstring, δηλαδη το 15% κ τα 6 δολάρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μονο που μπορω να πω ειναι για την ταστιερα ειναι:

Γαρυφαλέλαιο απο ενα φαρμακειο.Ειναι σε μικρο μπουκαλακι.

Βαζεις 3-4 σταγονες σε βαμβακι και τριβεις.Μολις μαυρισει το βαμβακι το πετας και συνεχιζεις με αλλο βαμβακι.Οταν τελειωσεις αφηνεις την ταστιερα να στεγνωσει.Την αλλη μερα η ταστιερα θα εχει μαλακωσει πααααρα πολυ και θα ειναι πεντακαθαρη.Εννοειται μονο για rosewood.

 

Προσοχη:μην διανοηθεις να βαλεις το γαρυφαλελαιο στο στομα.Ουτε σταγονα!

ΚΑΙΕΙ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!!!!

Fender Jazz Bass+Spector=bass

Ampeg+Mesa/Boogie=amp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου