Προς το περιεχόμενο

Χρόνια πολλά και ευτυχισμένο το 2004


mrpc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Χαρούμενο το 2254.Αυτήτη στιγμή περιμένω το αυτοκίνητό μου να προσγειωθεί στο εναέριο γκαράζ μου

 

 

ααα καλά πάλι το επιστροφή στο μέλλον είδε αυτός 2004 έχουμε προσγειώσου :roll: :roll: :roll:

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν επειδή ο cos_dr νομίζει ότι είναι κάποιος εγώ θα προβλέψω τι ακριβώς θα γίνει στο euro...

 

στους ομίλους νικάμε 2-1 την Πορτογαλία, φέρνουμε 1-1 με τους Ισπανούς, χάνουμε 2-1 απ 'τη Ρωσία και εν τέλει περνάμε στην επόμενη φάση. Εκεί παίζουμε με την Γαλλία και με μια κεφαλια του Χαριστεα στο 60-κάτι νικάμε 1-0 και περναμέ ημιτελικό με τη Τσεχία. Εκεί στο 90-φεύγα ο Δέλλας μετά απο κόρνερ του Τσάρτα και με μια ωραία κεφαλιά θα στείλει τν εθνική στο τελικό. Θα παίξουμε με τους Πορτογάλους και με κεφαλια του Χαριστέα μετά από κόρνερ του Μπασινά πέρνουμε την κουπα....

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν επειδή ο cos_dr νομίζει ότι είναι κάποιος εγώ θα προβλέψω τι ακριβώς θα γίνει στο euro...

 

στους ομίλους νικάμε 2-1 την Πορτογαλία' date=' φέρνουμε 1-1 με τους Ισπανούς, χάνουμε 2-1 απ 'τη Ρωσία και εν τέλει περνάμε στην επόμενη φάση. Εκεί παίζουμε με την Γαλλία και με μια κεφαλια του Χαριστεα στο 60-κάτι νικάμε 1-0 και περναμέ ημιτελικό με τη Τσεχία. Εκεί στο 90-φεύγα ο Δέλλας μετά απο κόρνερ του Τσάρτα και με μια ωραία κεφαλιά θα στείλει τν εθνική στο τελικό. Θα παίξουμε με τους Πορτογάλους και με κεφαλια του Χαριστέα μετά από κόρνερ του Μπασινά πέρνουμε την κουπα....[/quote']

 

και μετα ξυπνησες????.... :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν επειδή ο cos_dr νομίζει ότι είναι κάποιος εγώ θα προβλέψω τι ακριβώς θα γίνει στο euro...

 

στους ομίλους νικάμε 2-1 την Πορτογαλία' date=' φέρνουμε 1-1 με τους Ισπανούς, χάνουμε 2-1 απ 'τη Ρωσία και εν τέλει περνάμε στην επόμενη φάση. Εκεί παίζουμε με την Γαλλία και με μια κεφαλια του Χαριστεα στο 60-κάτι νικάμε 1-0 και περναμέ ημιτελικό με τη Τσεχία. Εκεί στο 90-φεύγα ο Δέλλας μετά απο κόρνερ του Τσάρτα και με μια ωραία κεφαλιά θα στείλει τν εθνική στο τελικό. Θα παίξουμε με τους Πορτογάλους και με κεφαλια του Χαριστέα μετά από κόρνερ του Μπασινά πέρνουμε την κουπα....[/quote']

 

καλά μιλάμε εσύ παίρνεις πολλά ναρκωτικά υπάρχει ποτέ περίπτωση να γίνουν όλα αυτά? :roll:

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου