Προς το περιεχόμενο

SOS έσπασα την χορδή της Ibanez μου. Μπορώ να την αλλάξω?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

έλα βρε μη θυμώνεις, λιιιιγο πλακιτσα δεν βλάπτει  :-*

 

όχι εντάξη δεν θύμωσα...αλλα και να θύμωνα με τέτοια βοήθεια που μου δώσατε θα έπρεπε να ξεθυμώσω...άλλωστε και ο τίτλος τώρα που το σκέφτομαι παρα είναι ηλίθιος ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

???  - ::)  - :-X  - :'( -  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Εγώ στη θέση σου δεν θα προχωρούσα σε τόσο βιαστικές κινήσεις.

Κατ'αρχήν θα πρέπει να σε προβληματίσει ΣΟΒΑΡΑ (εσένα πορσωπικά και μπορείς να άνοίξεις και σχετικό θέμα εδώ μέσα, για να προβληματιστούμε όλοι.... μαζί σου....) το ΠΟΙΑ χορδή θα προσθέσεις.

Αυτά τα πράγματα θέλουν μελέτη, δεν είναι παίξε - γέλασε

 

;D ;D ;D

 

Εσύ να βάλεις και στο ποδήλατο χορδές. Δεν είναι τίποτα. Καβαλάρη πάντως έχει έτοιμο.  ;D

 

Υδροχόος ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε pliktra, η πλάκα δεν ήταν προς εσένα, αν παρόλαυτά σε ενοχλεί να σου ζητήσω συγγνώμη.

Ήταν συνέχεια σε αυτοσαρκαστικό σχόλιο άλλου, θεώρησα ότι το ερώτημά σου είχε ήδη απαντηθεί.

 

Φίλε wav, ο καβαλάρης ετοιμάζεται για το trip-ακι που ακούει στο κωδικό όνομα "SPD-SL", τρέμετε λόγγοι και βουνά από Σεπτέμβρη....

(άσχετο, ο φίλος σου ο Νίκος ψήνεται για βολτάαααρα: Αθήνα - Λαύριο - Αθήνα, το πρότεινα και "μάζεψε κόσμο" η πρόταση, θα σε δούμε άραγε και εσένα από "εκεί"?)

 

Αυτάααα......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε pliktra, η πλάκα δεν ήταν προς εσένα, αν παρόλαυτά σε ενοχλεί να σου ζητήσω συγγνώμη.

Ήταν συνέχεια σε αυτοσαρκαστικό σχόλιο άλλου, θεώρησα ότι το ερώτημά σου είχε ήδη απαντηθεί.

 

Φίλε wav, ο καβαλάρης ετοιμάζεται για το trip-ακι που ακούει στο κωδικό όνομα "SPD-SL", τρέμετε λόγγοι και βουνά από Σεπτέμβρη....

(άσχετο, ο φίλος σου ο Νίκος ψήνεται για βολτάαααρα: Αθήνα - Λαύριο - Αθήνα, το πρότεινα και "μάζεψε κόσμο" η πρόταση, θα σε δούμε άραγε και εσένα από "εκεί"?)

 

 

 

Όχι πραγματικά δεν με πείραξε!Δεν με πειράζει και για εμένα να ήταν η πλάκα ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου