Προς το περιεχόμενο

προβληματα στην αναζητηση στο noiz


Προτεινόμενες αναρτήσεις

αντιμετωπιζω προβλημα με την αναζητηση στο site.

 

πχ για να μην ανοιξω θεμα για την tonelab se που ξερω οτι εχει αναφερθει σε πολλα topics, εκανα αναζητηση και μου βγηκε μονο η συνεντευξη των διαφανων κρινων.

 

επισης αυτην την συνεντευξη, οπως και το αρθρο του superfunk περι κατασκευης bolt on κιθαρας δεν τα βρισκω απευθειας στο site. που βρισκονται???

τα βρισκω μονο με googlisμα. ας με βοηθησει καποιος παρακαλω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να κάνεις αναζήτηση μέσα απο το φόρουμ και όχι απο το πεδίο που υπάρχει στην αρχική σελίδα, επάνω δεξιά.

 

Είναι αλήθεια οτι δημιουργεί σύγχιση αυτο το search επάνω δεξιά ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Παιδιά συγγνώμη για το μπέρδεμα αλλά ελπίζω να διορθωθούν πολλά τέτοια μικροπροβλήματα την επόμενη βδομάδα.

 

Αν κοιτάξεις πιό πάνω, στην κορυφή της σελίδας που διαβάζεις τώρα, αλλά και κάθε σελίδας του Forum, θα δείς την "Αναζήτηση" μαζί με τις "Συχνές ερωτήσεις" κλπ.

Αυτή αφορά το Forum και επίσης βρίσκεται στο block του Forum στην πρώτη σελίδα.

 

Το άλλο το Search πάνω δεξιά αφορά τα άρθρα μόνο.

 

Κάποια βασικά άρθρα, όπως αυτό που έψαχνες, βρίσκονται στο Basics block κάτω αριστερά.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη ψαχνω τα posts ενα ενα???

ελπιζω να καταλαβα λαθος :D :D

 

Κάνεις κλικ στο μενου αριστερά, στην ενότητα "Συζητήσεις">"Forum".

Μετά κλικ στην λέξη "Αναζήτηση" που βρίσκεται δεξιά απο την λέξη "Συχνές Ερωτήσεις"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγαπητε yameth, τα διαφανα κρινα εχουν δωσει συνεντευξη στον superfunk, την οποια επιμεληθηκες εσυ

 

ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ?????????? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

με ενδιαφερει ο εξοπλισμος τους και μου εμφανιζεται καμια φορα τυχαια στο google και ο μ@##$$%$ς δεν την εχω κανει bookmark...

 

σχετικα με την αναζητηση, δουλευει αρκετα ικανοποιητικα :lol: (αυτο δεν μου το βρηκε ομως..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Αν γράψεις ορθογραφημένα ελληνικά, πχ "διάφανα" (με τόνο...) θα σου το βγάλει. Είναι πρόβλημα τα ελληνικά, γιατί χρειάζεται να γραφτεί το ζητούμενο με ακρίβεια...

Ορίστε το link πάντως.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν γράψεις ορθογραφημένα ελληνικά' date=' πχ "διάφανα" (με τόνο...) θα σου το βγάλει. Είναι πρόβλημα τα ελληνικά, γιατί χρειάζεται να γραφτεί το ζητούμενο με ακρίβεια...

Ορίστε το link πάντως.

Υameth όπως σου έχω ξαναπεί (και ίσως έχω γίνει κουραστικός) η αναζήτηση ελληνικών λέξεων - φράσεων μέσα στο ίδιο το Forum δε λειτουργεί.

Δοκίμασε πχ να βάλεις τη λέξη "tremolo" η οποία έχει αναφερθεί σε ουκ ολίγα posts και θα στη βρει.

Αν δοκιμάσεις να βάλεις όμως π.χ. τη λέξη "χορδή", δε θα βρει τίποτα...

Πολλές φορές έχει χρειαστεί να ψάξω κάποιο παλιό post και αναγκάστηκα να τα ψάχνω χειροκίνητα ένα-ενα για να βρω αυτό που ήθελα...

 

Μήπως μπορεί να γίνει κάτι για αυτό pleeeeeeeease!!!!??? :lol: :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου