Προς το περιεχόμενο

Για να πάρω μια Fender cp60's


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά τι παίζει και δεν μου τέλνει ειδοποίησεις για τις νέες απαντήσεις??  ??? ??? ??? ???

 

thanks για το ενδιαφέρον.  Βρήκα τα λεφτά που χρειάζομαι για να την πάρω από τον thomman.  ;D

 

δηλαδή 579 + 44 = 623 Ευρά. 

 

Αυτό σημαίνει πως μπορώ να την πάρω άμεσα από thomann και λέω να αυτό να κάνω, μιας και εχω ξαναγοράσει από εκεί. 

 

Με τον ζάχο δεν είχα πρόβλημα, αλλά ρε παιδιά θέλω όταν παίρνω κάτι να μυρίζει καινουργίλα.  Αν το παιδί σου φέρνει καινούρια, τότε οκ.  Πολύ εξυπηρετικό το παλικάρι, αλλά για να βρώ άλλα 100 Ευρά θα χρειαστώ άλλο ένα μήνα!!!

 

Οπότε θα πάρω από thomann.

 

Μια ερώτηση τώρα.  Επειδή  δεν έχω εμπειρία, όταν με το καλό την παραγγείλω αν δεν μου αρέσει το όργανο, για να την επιστρέψω ποσο πάνε τα μεταφορικά?

 

Ήταν μια λέξη μοναχά...ελευθερία!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

>Με τον ζάχο δεν είχα πρόβλημα, αλλά ρε παιδιά θέλω όταν παίρνω κάτι να μυρίζει καινουργίλα

 

Αυτο συνεπαγεται προφανως πως δεν σε ενδιαφερει να δοκιμασεις κατι πριν το αγορασεις, ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τον ζάχο δεν είχα πρόβλημα, αλλά ρε παιδιά θέλω όταν παίρνω κάτι να μυρίζει καινουργίλα

 

ετσι χανεις τις καλυτερες κιθαρες.... ;)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση τώρα.  Επειδή  δεν έχω εμπειρία, όταν με το καλό την παραγγείλω αν δεν μου αρέσει το όργανο, για να την επιστρέψω ποσο πάνε τα μεταφορικά?

 

Περίπου 70 ευρω για μια κιθαρα, αν θυμαμαι καλα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι χανεις τις καλυτερες κιθαρες.... ;)

+1000

 

Σταματήστε να επιλέγετε κιθάρα βασισμένοι στο..."ποιά έχει τις λιγότερες δαχτυλιές!".... :) ;)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως έτσι είναι, αλλά το κυρίως θέμα είναι τα 100 Ευρώ παραπάνω...δεν έχω ρε παιδιά με τίποτα!!!  :-\ :-\ :-\

Ήταν μια λέξη μοναχά...ελευθερία!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε παιδια, αλλα στην Ελλάδα, στα περισσότερα μαγαζιά υπάρχει ΜΙΑ κιθάρα όλη κι όλη (εννοώ για κάποια μοντέλλα όχι τελείως εμπορικά) ... οπότε τι διαλέγει κανείς ?

 

Περισυ που έψαχνα να πάρω μια baja, βρήκα σε όλη την Αθηνα ΜΙΑ και όχι στο χρώμα που μου άρεσε. Αρα επρεπε να την παραγείλω, για να την παραγείλουν με την σειρά τους ... κλπ κλπ

 

Ετσι την πήρα απ έξω σε μια βδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τελικά αυτή η θήκη κάνει για την κιθάρα??

 

http://www.thomann.de/gr/thomann_egitarren_koffer_tweed.htm

Ήταν μια λέξη μοναχά...ελευθερία!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου