Προς το περιεχόμενο

Για να πάρω μια Fender cp60's


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Χωρίς παρεξήγηση, ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΒΙΤΡΙΝΑ???

 

Σεταρισμένη, καθαρισμένη κ με καινούριες χορδές θα τη δώσει την κιθάρα ο άνθρωπος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε αναλύσει αρκετές φορές το θέμα demo equipment σαν concept στο "Η Αγορα" παιδιά. Δεν είναι παράλογο αυτό που ζητάει, ούτε χρειάζεται να κάνετε το δικηγόρο του μαγαζιού.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μη λέμε ό,τι νάναι ο καθένας, ο Ζάχος θα σου φέρει "του κουτιού" όπως την θέλεις, όταν την θέλεις.

 

Δεν κάνω τον δικηγόρο του μαγαζιού. Το λέω από προσωπική πείρα. Κι εγώ πειραγμένος είμαι και τα θέλω όλα "παρθένα". Έτσι λοιπόν όταν παρήγγειλα τον ενισχυτή μου, δοκίμασα αυτόν που είχε στο μαγαζί, και μου έφερε καινούργιο "του κουτιού".

 

Η διαφορά τιμής είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο. Εσύ αποφασίζεις.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως αγοραστης εχεις καθε δικαιωμα να απαιτεις το υπο αγορα προϊον να ειναι οπως ακριβως το θελεις.

 

Αλλα μια κλασσικη 7εndεr (=bulletproof κατασκευη) δεν νομιζω οτι θα παθει και τιποτα αν την παιξουν και μερικα χερια πριν απο σενα...

 

Ισα ισα που συμφωνα με μερικους, θα την παρεις και "στρωμενη"...  :)

 

Το θετικο με την αγορα απο Ζακ ειναι οτι θα δοκιμασεις το οργανο που πιθανα θα αγορασεις.

 

Στις online αγορες δυστυχως αγοραζεις μια ...φωτογραφια. Μπορει να σου βγει καλη, μπορει και οχι...

 

Το "καλη" που λεω εχει να κανει με το υποκειμενικο "καλη", δηλαδη καλη στα χερια σου, στα αυτια σου, στο rig σου, στην ψυχη σου στην τελικη... Γιατι κατασκευαστικα "κακη" δυσκολα να σου στειλουν. Εκτος αν το αεροπλανο πεσει στη θαλασσα και μεινει εκει η κιθαρα σου για κανα μηνα και μουλιασει...  και παλι δε θα μασαει!

 

 

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θετικο με την αγορα απο Ζακ ειναι οτι θα δοκιμασεις το οργανο που πιθανα θα αγορασεις.

Δεν είναι παράλογο αυτό που ζητάει, ούτε χρειάζεται να κάνετε το δικηγόρο του μαγαζιού.

 

Καμμία διάθεση δεν είχα να κάνω το συνήγορο του μαγαζιού.

Πώς γνωρίζεις όμως ότι αυτή του "κουτιού" που θα σου φέρει θα είναι ακριβώς ίδια κ όμοια με αυτή που εσύ έπαιξες;

Υπό αυτή την έννοια είναι παράλογο για μένα!

(ποτέ δεν μπόρεσα να μπω στη λογική "του κουτιού")

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ιδανικό θα ήταν κάποιο μαγαζί να έχει κάποιες σε στοκ (2-3) και να τις συγκρίνεις κατά την αγορά.

 

Δύσκολο στην υλοποίηση (ειδικά στην Ελλάδα), θέλει μεράκι από το μαγαζί και σωστή συμπεριφορά από τον πελάτη. Δεν βλάπτει να είσαι ήδη πελάτης στο μαγαζί και να μην είσαι τελείως άγνωστος  ;)

 

Καλές αγορές!

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί σε κανεναν δεν πέρασε από το μυαλό ότι εκτός από το ότι της βιτρίνας μπορεί να μην το εμπιστεύται γιατί είναι πολυχρησιμοποιημένο κλπ κλπ, μπορεί απλά να μην θέλει το χρώμα στο οποίο είναι η κιθάρα στην βιτρίνα .Εμένα πάντως αυτό μου πέρασε πρώτο από το μυαλό...

..but the sun is eclipsed by the moon...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι δεν θα έλεγε ότι δεν θέλει αυτήν που έχει βιτρίνα αλλά θα έλεγε π.χ. δεν μου αρεσει η "μαύρη" που έχει...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου