Προς το περιεχόμενο

αποψεις για κονσολα BAHRINGER XENYX 1204FX KAI HXEIA YAMAHA HS50


ROKKOS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

BAHRINGER  ;D  καποιο λαθος θα κανεις..  κοιτα τωρα αν εννοεις Behringer κλαφτα χαραλαμπε  ενταξει δε ξερω το επιπεδο  ηχογραφισεις που κανετε  και αν το θελετε για προβες κτλ αλλα η κονσολιτσα πρωσοπικα δε μου αρεσει καθολου  ειδικα τα εφφε της  ειναι παναγια μου βοηθα .. τωρα  για τα μονιτορακια  σε αυτα τα λεφτα νομιζω οτι εχεις πολυ καλυτερες επιλογες εσενα πως σου φαινοντε τα εχεις παρει?

μπλουζάκι και άγιος ο θεος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάλλον έπρεπε να ρώταγες πριν τα παραγγείλεις.

Για την μπεριγκερ υπάρχουν εναλλακτικές (tapco, soundcraft) που προσωπικά τις θεωρώ καλύτερες.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα τι λες θα κανει δουλεια με τα ηχεια η μαπα το καρπουζι. μπορω να κοψω τη παραγγελια ειναι φιλαρακι αυτος με το μαγαζι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο σου λεει ρε οτι ειναι μαπα.Κοψτην κ κοιτα για tapco,soundcraft.Εγω πιο πολυ soundcraft θα υποστηρίξω απ τις δυο αλλα και οι δυο μια χαρα ειναι.

 

Δες ποιο μοντελο απ αυτες σου φτανει κ παρτο μη ρωτας καν για μοντελο απλα δες τις αναγκες σου.

 

 

 

http://www.noiz.gr/index.php?action=search2

 

δες εδω να παρεις μια ιδεα και για τα δυο αυτα που παρηγγειλες.Δες τι εχει συζητηθει πριν ποσταρεις παλι και γενικα μην ανοιγεις θεματα που εχουν συζητηθει παλια.Γι' αυτο ειναι η αναζητηση εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου