Προς το περιεχόμενο

Τριγκοαμάξι


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 165
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κια ceed 1.4 αλλα ψάχνω το θεμα με το πως θα γινει εξόφληση χωρίς να τρέχω σε εφορίες κ τράπεζες.Γενικα τι τρεχει με λογιστες, τοκους τι γινεται με ολους τους τρόπους,το αφορολογητο των 12.000 του ετους κτλ κτλ κτλ κτλ αλλα το αμαξι το εχω κανει κράτηση με μια προκαταβολή κ σε κανα μηνα περιπου θα το χω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε γειά!Καλοτάξιδο. Ρώτα φίλο λογιστή ή στην αντιπροσωπεία. Λογικά στην φορολογική δήλωση εγγράφεται το ποσό των δόσεων που δίνεις κάθε χρόνο. ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με γειά το τριγκοαμάξι  ;)

 

Ρίξε καμιά φωτό αμάξι+κιθάρα όταν σου'ρθει! Μη ξεχάσεις τις παντόφλες  :D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν το παρω θα σας πώ ρε στανταρ.Ως τότε δεν ξέρω πως γίνεται το πράμα με την τράπεζα που καταλήξαμε.

 

Μπας κ έχετε ιδέα εσείς?

 

Αν το ποσο το σπάσω για 2008 κ 2009 επειδή το 08 δεν μπορώ να το δικαιολογήσω οταν μπεί 1η ιανουαριου το 2009 μπορώ να βάλω ολο το ποσο στην τράπεζα κ να φαίνεται σωστά αυτο στην εφορία χωρίς νταλαβέρια?Η εφορία δεν βλέπει την ημερομηνία εξόφλησης?Μηπως την νοιαζει μονο το έτος κ οχι ακριβως το πότε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε τριγκοπουλο στhν επομενη βολιωτικη τσιπουροποσια να ερθεις με το καινουργιο, να το βαλεις κοντρα με το batcar του studio54 , εχεις καποιες πιθανοτητες να τον παρεις (μπορει να μεινει απο βενζινη ας πουμε , ειναι και αυτο μια πιθανοτητα , σωστα...? ) :) :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου είπε ότι θα μου το αφήσει μια βδομάδα για στρώσιμο-βελτίωση....  ;D

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρωτη μουρη θα ειναι μετα εκει στην λαρισσα , θα κοβει βολτες γυρω γυρω απο την πλατεια ταχυδρομειου και θα ακουει τερμα jazz (αν και το σωστο στην κεντρικη ελλαδα ειναι να ακους σκυλαδικα απο λαιβ μαγαζατες εκτελεσεις με μπολικο το εκο στην φωνη...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου