Προς το περιεχόμενο

Jackson kv1


powercaster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

http://www.guitarasylum.com/product_pages/jackson/kv2_kingv.html

 

Από Αμερική, φθηνό πράγμα....!

Jackson USA KV2 w/Case $1999.99

Από τις καλύτερες τιμές, αν έχεις τρόπο να την φέρεις και ανέξοδα, θα είσαι κομπλέ...!

Η original κιθάρα του Mustaine που ζητάς απλά είναι εξαιρετικά δύσκολο να την βρεις.

 

Γνώμη μου, άσε τις signature, μόνο extra χρήματα προσθέτουν (γενικά μιλάω, εξαιρέσεις υπάρχουν πολλές, αλλά στην συγκεκριμένη κιθάρα, δεν νομίζω οτι αξίζει να δώσεις παραπάνω χρήματα απλά και μόνο για να γράφει Mustaine πάνω...!)

 

Άλλωστε, αν σε χαλάει κάτι, μπορεις να αλλάξεις ότι θέλεις (μαγνήτες κτλ) μόνος σου, πιο φθηνά θα σου έρθει.

 

Καλή τύχη πάντως, ό,τι και αν αποφασίσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστω ολους για τα σχολια σας.

Εχω δώσει εντολη στον ξάδερφο μου , που ειναι στο Chicago , να κάνει μία ερευνα αγορας.

Εχει καλη θέση στην δουλεια του , και θα λαδωσει αρκετο κόσμο. ( χεχε ).

 

Παντως εαν εχετε κατι στα υποψην , γραψτε κανα post .

 

A!!!  η  KV2

http://cachepe.samedaymusic.com/media/quality,85/brand,sameday/2803040803v2_hi-36fe80843da9d3344b13d3fb2ddc6c19.jpg

εχει floyd πραγμα το οποίο δεν θέλω.

Ενω η KV1

http://www.jcfonline.com/gallery/jack-kingVs-pics/u06038a.jpg

δεν εχει.

Μάλλον πρεπει να γίνει καλο ψαχτιρι.  :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγαίναι και χωρίς floyd (να πχ http://www.jacksonguitars.com/products/search.php?partno=2803041876 ) οπότε απλά την βρίσκεις και αν έχεις τα λευτά την χτυπάς

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε βασικά στα ίδια χαρακτηριστικά (αλλά με άλλους μαγνήτες) είναι η τωρινή του mustaine της dean. Αλλά αν θες ντε και καλά jackson πάρε την απλή V. Η ίδια είναι χωρίς το όνομα του dave

 

btw πότε μεταπήδησε από την ESP στην Dean o Mustaine;

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τις Dean κανα σχόλιο . Απο διαφορα forums λενε καλα λογια.

Βεβαια αν δεν την δεις απο κοντα , την κανεις κανα test το πως ακουγετε  αν σε βολευει , ολα ειναι παραμυθια. Ειναι το πως βολευει στον καθενα τελικα.

Αλλα ρωταω απο τεχνικης πλευρας , ( κατασκευαστικης ) , ξερετε υλικά, μαγνήτες και τα συναφή.

Αν ειναι ποιοτικά.  :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τις Dean κανα σχόλιο . Απο διαφορα forums λενε καλα λογια.

Βεβαια αν δεν την δεις απο κοντα , την κανεις κανα test το πως ακουγετε  αν σε βολευει , ολα ειναι παραμυθια. Ειναι το πως βολευει στον καθενα τελικα.

Αλλα ρωταω απο τεχνικης πλευρας , ( κατασκευαστικης ) , ξερετε υλικά, μαγνήτες και τα συναφή.

Αν ειναι ποιοτικά.   :)

 

 

 

Δοκίμασα την Dean VMNT Gears of War σε κατάστημα του Νάκα στην Αγ. Παρασκευή πάνω σε λαμπάτο κεφαλή+καμπίνα Line 6.

 

It's the bomb. Ίσως η καλύτερη ταστιέρα που έχω παίξει τα τελευταία 5 χρόνια, εκεί που νομίζεις ότι δεν μπορείς να πας πιο γρήγορα σε πάει μόνη της και απορείς πως παίζεις τόσο καλά ξαφνικά. Εξαιρετικά καλοφτιαγμένη για τα δικά μου γούστα.

 

Από υλικά μόνο ποιότητα my friend.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με βόλεψε πιο πολύ η V 255 παρά του dave στο χέρι. Αλλά έχω τις ενστάσεις μου όσον αφορά τις τιμές της dean (σαν dean και όχι σαν αντιπρόσωπος, που έχει κορυφαίες τιμές)

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου