Προς το περιεχόμενο

Opcode Studio 5LX: Zητουνται manuals & drivers!


Centurian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρακαλώ θα ήθελα την ανοχή του admin και των moderators για την πολλαπλή κοινοποίηση της αγγελίας μου και σε τομείς άσχετους με το αντικείμενο αλλά ψάχνω απεγνωσμένα να βρω αυτά θέλω προκειμένου να λειτουργήσουν σωστά οι συσκευές μου. Αν πάλι σας είναι πρόβλημα τότε διαγράψτε την κοινοποίησή μου

 

Αγόρασα πρόσφατα από το ebay 2 Opcode Studio5LX (MIDI thru box) τα οποία όμως δεν είχαν manuals και drivers. Έψαξα και ψάχνω στο δίκτυο, αλλά μέχρι αυτή τη στιγμή δεν μπόρεσα να βρω κάτι. Υπάρχει περίπτωση κάποιος από τους συμφορουμήτες να έχουν το εν λόγω MIDI Interface και να με εξυπηρετήσουν δίνοντάς μου μια κόπια από το manual και τους drivers?

Επίσης θα μπορούσατε να ρωτήσετε τυχόν φίλους σας αν έχουν το εν λόγω μηχάνημα?

 

Σας ευχαριστώ για την βοήθεια.

Centurian

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως με λίγο ψάξιμο στο internet, είδα ότι η εταιρεία μάλλον δεν υπάρχει, μιας και το site της είναι off...

http://www.opcode.com/

 

Αν βρεις drivers και manual φαντάζομαι θα το καταφέρεις όντως μέσω άλλων χρηστών του εν λόγω μηχανήματως...

 

Αλήθεια, αυτός που σου το πούλησε στο έστειλε...σκέτο;

:-\

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης βρήκα αρκετά sites, στα οποία κάποιος Έλληνας (υποθέτω εσύ) ζητάει drivers & manual (και καλά κάνεις)...:)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου