Προς το περιεχόμενο

Muse - Space Dementia


giannis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για όσους δεν έχουν ακούσει την εκπληκτική αυτή κομματάρα,το θεωρώ απίθανο.

Tο κακό,λόγο ytube έχει χάσει όγκο/στερεοφωνία..

 

cheers  8)

 

 

 

[flash=200,200]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eίναι όντως κομματάρα!!! :)

Η πλάκα είναι ότι ενώ ακούω ΠΟΛΥ Muse :) το κομμάτι έτυχε να το ακούσω από την διαφήμηση ενός αρώματος ,νομίζω λέγετε poison. ;D

..but the sun is eclipsed by the moon...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Η πλάκα είναι ότι ενώ ακούω ΠΟΛΥ Muse :) το κομμάτι έτυχε να το ακούσω από την διαφήμηση ενός αρώματος ,νομίζω λέγετε poison. ;D

 

Και δεν εισαι ο μονος ;D Εκανε παντως μπαμ οτι ηταν Muse, ειναι απιστευτοι, Absolution κ Black Holes τα εχω λιωσει...απλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακουστε τις αρμονιες που χρησιμοποιουν και θα καταλαβετε. Ειναι σχολειο(οπως και οι κορυφαιοι Queen) για οποιονδηποτε γραφει μουσικη ωστε να ανοιξει τους οριζοντες του. Επιτελους ενα συγκροτημα στις μερες μας που δεν βασιζει τη μουσικη του στις γνωστες "φασολαδες" αλλα εχει εμπνευση και μουσικο πλουτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιοι λενε οτι προσπαθουν να μοιασουν στους Radiohead αλλα προσωπικα πιστευω οτι ειναι μεγαλο μυαλο αυτος ο Bellamy για να κανει κατι τετοιο!

 

She's the one for meee..  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου