Προς το περιεχόμενο

Αγορα macbook


Alexeys

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια!ειμαι ετοιμος να χτυπησω ενα macbook και θελω να μου πειτε μαγαζια γιατι εδω στον πειραια δεν ξερω κανενα.ευχαριστω!

όποιος μπορεί κάνει, όποιος δεν μπορεί κρίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου μπορείς να το πάρεις απο το eshop ή το πλαίσιο, καθώς φέρνουν και υπολογιστές apple τελευταία.

 

Επειδή τα φέρνουν και άλλα online μαγαζιά σε καλύτερες τιμές μπορείς να δεις στο www.skroutz.gr ποιο μοντέλο σε ενδιαφέρει και που θα το βρεις φτηνότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω πολυ!δεν θα το παρω ελληνικο, προτιμω το αγγλικο.αλλα ουτως η αλλως θα περιμενω γιατι θα βγουν καινουργια macbook.

όποιος μπορεί κάνει, όποιος δεν μπορεί κρίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουτως η αλλως θα περιμενω γιατι θα βγουν καινουργια macbook.

 

Noμίζω ότι είναι το καλύτερο που έχεις να κάνεις. Απο Νοέμβριο θα έχουν βγει τα καινούρια φημολογείται. Οπότε καλύτερα να περιμένεις για να μην το μετανιώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια!ειμαι ετοιμος να χτυπησω ενα macbook και θελω να μου πειτε μαγαζια γιατι εδω στον πειραια δεν ξερω κανενα.ευχαριστω!

 

Τι έγινε ρε παιδία όλοι μακ αγοράζουν.  ;D ;)

 

Για περίεργο λόγω , κανείς δεν αναφέρει τον μεγαλύτερο υποστηρικτή της APPLE τα multirama. Το καινούργιο μεγάλο Multirama που έχει ανοίξει στον Πειραιά. έχει αφιερώσει ένα ολόκληρο όροφο μόνο για τους MAC. Εγώ απο εκεί πήρα τον δικό μου iMac.

 

To μεγάλο είναι στην Εθνικής Αντιστάσεως και υπάρχει και ένα μικρό Multirama που είναι στην Ηρώων Πολυτεχνείου. ΚΑι στα δύο μπορείς να δείς κάποιους μακ. Στο μεγάλλο μπορει να δείς όλα τα μοντέλα.

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έγινε ρε παιδία όλοι μακ αγοράζουν.  ;D ;)

 

Για περίεργο λόγω , κανείς δεν αναφέρει τον μεγαλύτερο υποστηρικτή της APPLE τα multirama. Το καινούργιο μεγάλο Multirama που έχει ανοίξει στον Πειραιά. έχει αφιερώσει ένα ολόκληρο όροφο μόνο για τους MAC. Εγώ απο εκεί πήρα τον δικό μου iMac.

 

To μεγάλο είναι στην Εθνικής Αντιστάσεως και υπάρχει και ένα μικρό Multirama που είναι στην Ηρώων Πολυτεχνείου. ΚΑι στα δύο μπορείς να δείς κάποιους μακ. Στο μεγάλλο μπορει να δείς όλα τα μοντέλα.

 

δεν το ηξερα οτι εχουν καλεσ τιμες τα multirama.θα κοιταξω τοτε εδω πρωτα.

όποιος μπορεί κάνει, όποιος δεν μπορεί κρίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε εγώ ήξερα για τα multirama. Απλώς είχα δει στο site τους ότι φέρνουν και Mac Pro κάτι που λίγα καταστήματα το κάνουν.

 

Επίσης μπορείς να κοιτάξεις το www.systemgraph.gr το οποίο φέρνει προιόντα της apple γενικώς και κάνει καλές προσφορές που και που (πριν μερικούς μήνες είχε το macbook pro 1300 ευρώ!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε εγώ ήξερα για τα multirama. Απλώς είχα δει στο site τους ότι φέρνουν και Mac Pro κάτι που λίγα καταστήματα το κάνουν.

 

Επίσης μπορείς να κοιτάξεις το www.systemgraph.gr το οποίο φέρνει προιόντα της apple γενικώς και κάνει καλές προσφορές που και που (πριν μερικούς μήνες είχε το macbook pro 1300 ευρώ!)

 

Πολυ καλο!Θα το κοιταξω, αλλα εχω κουραστει με το περιμενε ρε γμτ!

όποιος μπορεί κάνει, όποιος δεν μπορεί κρίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτο το site που μου εστειλε ο Λαμπρος εχει macbook pro kai sta 2.6Ghz.Ειναι δυνατον?Αφου η αντιπροσωπεια φερνει στα 2,4 και 2,5.

όποιος μπορεί κάνει, όποιος δεν μπορεί κρίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου