Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση για τα Attributes στο fm8.


edessaios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά έχω το fm8 της ni και ήθελα να σε ρωτήσω μήπως ξέρεις,πως γίνεται στα Attributes να δείχνει δεξιά αυτά τα όργανα που διαλέγεις,δηλαδή να διαλέγεις strings και να σου δείχνει όλα τα strings δεξιά.Εμένα αυτή την στιγμή μου δείχνει πληροφορίες και σχόλια για το εκάστωτε επιλεγμένο όργανο.Παλιότερα νομίζω λειτουργούσε έτσι αλλά μετά το είχα απεγκατσατήσει και ίσως κάτι πείραξα.Το ίδιο πρόβλημα έχω και στο absynth.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω το fm8 της ni και ήθελα να σε ρωτήσω μήπως ξέρεις,πως γίνεται στα Attributes να δείχνει δεξιά αυτά τα όργανα που διαλέγεις,δηλαδή να διαλέγεις strings και να σου δείχνει όλα τα strings δεξιά.Εμένα αυτή την στιγμή μου δείχνει πληροφορίες και σχόλια για το εκάστωτε επιλεγμένο όργανο.Παλιότερα νομίζω λειτουργούσε έτσι αλλά μετά το είχα απεγκατσατήσει και ίσως κάτι πείραξα.Το ίδιο πρόβλημα έχω και στο absynth.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

αν δεν βλέπεις τα attributes πάτα το κουμπι "sounds" για να σου τα επανεμφανισει. Φυσικά πρώτα Βεβαιώσου ότι είσαι στην κατηγορία Browser ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ATTRIBUTES ( που υποπτευομαι ότι είσαι .....για να βλέπεις τα σχόλια ).

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βρήκα.Ναι όντως έτσι ήτανε.Απλά έπρεπε να πατήσω τον μεγεθυντικό φακό που έχει εκεί στο πλάι για να εμφανιστεί.Ευχαριστώ.Τοτε το attributes τι ρόλο έχουνε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βρήκα.Ναι όντως έτσι ήτανε.Απλά έπρεπε να πατήσω τον μεγεθυντικό φακό που έχει εκεί στο πλάι για να εμφανιστεί.Ευχαριστώ.Τοτε το attributes τι ρόλο έχουνε?

 

Η σελίδα attributes κάνεις edit τα attributes για να μπορείς να τα βρίσκεις μετά με τον Broswer.

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου