Προς το περιεχόμενο

fender jazz bass 70s


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι εχετε να πειτε για αυτο το μπασσο????   http://en.euroguitar.com/bass/fender/jazz-bass/70s/121268.html

Η τιμη του ειναι αρκετα χαμηλη νομιζω...γιατι?υπαρχει κατι αρνητικο στην σειρα αυτη??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Συγγνώμη αλλά γιατί είναι ευκαιρία??

Αλλού μάλιστα είναι και φθηνότερο: http://www.thomann.de/gr/fender_70_classic_jazz_bass_3ts.htm

 

Το μπάσο έχει σχετικά χαμηλή τιμή γιατί είναι made in mexico.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ναι, και έρχεται και σεταρισμένο για άηρον μαίηντεν.

 

Πέραν της πλάκας, πρέπει να είναι καλό όργανο, αλλά σε αυτή την κατηγορία τιμής είναι πολλές οι επιλογές.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη αλλά γιατί είναι ευκαιρία??

Αλλού μάλιστα είναι και φθηνότερο: http://www.thomann.de/gr/fender_70_classic_jazz_bass_3ts.htm

Το μπάσο έχει σχετικά χαμηλή τιμή γιατί είναι made in mexico.

 

Μια χαρά είναι και τα Μεξικάνικα!  :D Βασικά νόμιζα πως είδα οτι είναι maple η ταστιέρα,οπότε..Ουπς!

Τα 70's jazz πάντως έχουν 'βαρύ' κόψιμο,και είναι και λίγο παχιά η ταστιέρα..Εμένα με έχει

παιδέψει πολύ,γενικά,αλλά έχω συνηθίσει... :D

 

ps-ρε longshadow,μ έχεις φτιάξει κι όλας,και δεν μπορώ να στην πω!  :-*  ;D ;D  :P :P  :D

 

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανω στο οτι ειναι πιο φτηνο στο θωμμα...Το θεμα ειναι οτι το euroguitar οταν καποιος μπενει συχνα στο σιτε,καταγραφουν την ιπ και ολες οι τιμες κατεβαινουν...στο λινκ που σας εδωσα εγω το βλεπω 617 ευροπουλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oπα τι τρελή πατέντα είναι αυτή?Να μπαίνουμε μερα νύχτα να πάρουμε κανα boogie με κανα κατοσταρικάκι?

Οκ φαντάζομαι δε λειτουργει τόσο ακραια, αλλά κουφό nevertheless....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που σας λεω με την ιπ δν το εχω βρε στα 'πρακτικα' του καταστηματος(και δν το εχω ψαξει κιολλας), αλλα λειτουργει γιατι απο οποιον αλλο υπολογιστη μπαινω στο σιτε οι τιμες ειναι πολυ πιο ψηλα ...ενω οταν μπαινω απο τον δικο μου ολες καταιβενουν..Και το εκανα και σαν τεστ και εβαλα φιλο μου να μπει στο λινκ ενος προιοντος την ιδια στιγμη με εμενα και οντοσ , ειχα πιο χαμηλη τιμη...:):):)

Μπορει βεβαια να με συμπαθουνε.... ;) ;) ;) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι και τα Μεξικάνικα! 

Εννοείται πως είναι μια χαρά τα μεξικάνικα!

Απλά το γιατί το συγκεκριμένο ήταν "ευκαιρία" δεν καταλάβαινα... :) ;)

 

 

ps-ρε longshadow,μ έχεις φτιάξει κι όλας,και δεν μπορώ να στην πω!  :-*  ;D ;D  :P :P  :D

Nao foi nada... Ate breve... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου