Προς το περιεχόμενο

Ας ΔουμεΤα Rig Σας...Βαλτε Φωτο...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ετρεξα και εγω μεσ'την τρελη χαρα να σας δειξω τη φτωχεια μου..... :lol:

Αυτο ειναι το ενισχυτακι μου (Pro Reverb) μαζι με μια καμπινα την οποια εφτιαξα εγω με τα χερακια μου εξ'ολοκληρου :lol: , η μαυρη ειναι ενα "κουτσουρο" που το ειχε αγορασει ο πατερας μου το 1971 απο γερμανια και η αλλη ειναι η "σκεβροcaster" μου (american standar)

modules.php?set_albumName=My-Gear&id=FENDER_1&op=modload&name=gallery&file=index&include=view_photo.php

 

Τα πεταλακια μου.....(volume του κ......ου) :lol: :lol: :lol:

modules.php?set_albumName=My-Gear&id=PEDALS_1&op=modload&name=gallery&file=index&include=view_photo.php

 

 

Πωσ σας φαινεται η καμπινα μου???? CELESTION VINTAGE 30 εννοειται!!!!

modules.php?set_albumName=My-Gear&id=CABINE_2&op=modload&name=gallery&file=index&include=view_photo.php

modules.php?set_albumName=My-Gear&id=CABINE_1&op=modload&name=gallery&file=index&include=view_photo.php

"Simplicity is gold"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 59
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν τα μαθες?Όσοι ποστάρουμε απο Πάτρα δεν γίνεται να ανεβάσουμε φωτογραφίες :cry:

 

 

:evil:

 

:( :( :( :( Γι'αυτο δεν φαινονται.... αν κανεισ δεξι κλικ και view image τη βλεπεισ τελικα τη φωτο......για δεςς......

"Simplicity is gold"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αληθεια ρε moderators????????

Γιατι απο πατρα να μη φαινοντε οι φωτο???

Ειναι software υποθεση ή μπορεις να το διορθωσεις???κανε κατι??οχι οτι ειναι επιγον αλλα ξερεις να μην ειναι σαν bug του forum..... :wink:

"Simplicity is gold"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν έκανα κάποιες δοκιμές και να πως μπορείτε να ανεβάσετε χωρίς πρόβλημα φώτο:

1)Ανεβάζετε στο My Uploads όσες φώτο θέλετε

2)Πάτε στο θέμα που ποστάρετε και πατάτε το κουμπί Img

3)Γραφετε το λινκ της φώτο μεσα και ξανά το κουμπί Img για να κλείσει

Ιδού το Rockingerακι μου:

 

ks006.jpg

kskontur2.jpg

kskontur.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι "Gear Pics"....Που είναι ο ΚΤΜοφάγος???? icon_cool.gif

 

Τα εμαθες???? 8O Πηρε τον F30......... :lol: 8) :roll: ......... μην του το πεις οτι σου το ειπα.... :P :? :) :D :lol: θα μου τον φερει την τριτη να τον ακουσω....πρωτη φωρα που θα ακουσω boogie live... :lol: :lol: :lol: :lol: ειμαι και πολυ ασχετος μιλαμε ετσι?? :oops: :roll: :wink:

"Simplicity is gold"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους...Σ αυτόν τον server γίνεται δουλεια...

 

Λοιπόν...

 

Δυστυχώς για τον ενισχυτή έχω μόνο αυτήν την άκρως ατμοσφαιρική φωτογραφία.Λείπουν κάτι πραγματάκια αλλά μέσες άκρες αυτο είναι.Απ ότι βλέπετε χρειάζομαι επειγόντως προενισχυτή,PM αν παίζει τίποτα.

 

 

Απο τις κιθάρες δεν είχα τίποτα γι αυτό έβγαλα μια επιτόπου.Αυτή η μαύρη δεν είναι δικιά μου αλλά την έβαλα για να ξυπνήσω μνήμες :wink:

(κάπου εδω κυλάει ένα δάκρυ στο μάγουλο του Alex :twisted: )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

344008484friLfs_ph.jpg

aaaaaaaaaaaaaaaa.jpg

endrix was a tweaker...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε είχα προειδοποιήσει οτι είναι ανισόρροπος.Θα κάνω την πάπια σχετικά με τον F30.Α και με το ΚΤΜοφάγος εννοούσα το Aprilia!!Εχεις κάνει πολλές κηδείες έχω ακούσει (Sorry για το off topic παραστράτημα :) )

endrix was a tweaker...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου