Προς το περιεχόμενο

Ενα δειγμα της δουλειας μας!! Lost Polis


mike_rhd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Νάστε καλά, μου θυμίσατε τα νιάτα μου.

Τώρα, λίγο σοβαρά, λίγο στην πλάκα:

Αν ο ντράμερ πάντα παίζει έτσι, είτε αλλάξτε κατεύθυνση, είτε αλλάξτε ντράμερ. Οι υπόλοιποι να θυμάστε ότι είστε μπαντα, δηλ ότι πρέπει να παίζετε όλοι μαζί και όχι ο καθένας χώρια.

Επίσης να θυμάστε ότι σας βλέπει κόσμος και ότι πρέπει να παίζετε για τον κόσμο και όχι όπως στην πρόβα σας. Οπότε μην κάθεστε και κοιτάτε ο ένας τον άλλο. Παίξτε λίγο μεταξύ σας, με τον κόσμο, κινηθείτε λίγο.

Τεσπαν όλα φτιάχονται, αλλά το θεματάκι με τον ντράμερ είναι σοβαρό. Νομίζει ότι παίζει σε άλλη μπάντα.

Εκφράστηκα ελεύθερα...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει κάτι να παρεξηγήσεις.

Αυτά στα λέω με πάσα ειλικρίνεια και εντελώς φιλικά.

Ο ντράμερ παίζει άλλο είδος μουσικής από εσάς. Τώρα hard το λες, metal το λες... Δεν ξέρω... Επίσης δεν παίζει μόνο υπερβολικά αλλά παίζει και πάνω από τις δυνατότητές του. Τουλάχιστον απ'όσο μπορώ να καταλάβω από τον κακό ήχο του βίντεο.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά που προσπαθεί, τελικά δεν μπορεί να τα παίξει. Αλλά, επαναλαμβάνω, με επιφύλαξη, λόγω του ήχου.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ντράμερ παίζει άλλο είδος μουσικής από εσάς. Τώρα hard το λες, metal το λες... Δεν ξέρω...

 

Αυτό το είδος που παίζει εγώ θα το ονόμαζα απειρία!... :)

 

Φαίνεται να έχει ταλέντο το παιδί πάντως, αλλά κάθε μέτρο και break δεν παλεύεται με τίποτα!...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το είδος που παίζει εγώ θα το ονόμαζα απειρία!... :)

 

Φαίνεται να έχει ταλέντο το παιδί πάντως, αλλά κάθε μέτρο και break δεν παλεύεται με τίποτα!...

 

+2112

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να συμφωνησω και γω για την ασυμφωνια του ντραμερ!

 

Κατα τ αλλα πολυ ωραιο αποτελεσμα!

Σχετικα με τη ανεση με το κοινο που επισημανε ο mscmkr, πρωτο σας live η εχετε παιξει και αλλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουμε παιξει κ αλλα. Αληθεα ειμασταν σφιγμενοι εδω. Δν χτυπιομαστε σαν μεταλλαδες αλλα οκ,  εδω ειμασταν πολυ ηρεμοι ;D.

Ain't nothing but the blues. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου