Προς το περιεχόμενο

Αγορά φτηνής ψηφιακής φωτογραφικής


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω να αγοράσω μια φτηνή ψηφιακή φωτογραφική, δήλαδή κάτω από 80-90€. Εννοείται πως δεν έχω καμία ιδιαίτερη απαίτηση, μόνο 13MP, 20GB μαμίσια μνήμη κ Carl Zeiss φακό.

Καμιά πρόταση? (προιον & από πού να το πάρω)

 

Thanks!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Jaga ειναι φθηνες!Ε, μην περιμενεις και καμια τρομερη ποιοτητα ομως αν και απ αυτην που εχω εγω ειμαι αρκετα ευχαριστημενος.

 

Μια αλλη λυση ειναι αυτες οι TURBO-X απ το πλαισιο!Ενας φιλος που πηρε ομως, στον χρονο που τελειωσε η εγγυηση η μηχανη τα κακαρωσε  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

    Να σου πω την αλήθεια το μόνο που με ενδιαφέρει (κ γενικά σε όλα τα φτηνά ή και λίγο ακριβότερα πράγματα που τυχαίνει να αγοράζω) είναι να μην χαλάνε με το τίποτα, κυρίως επείδη δεν εμπιστεύομαι τις περισσοτερες αντιπροσωπίες στο ότι θα τα διορθώσουνε ή θα τα αντικαταστήσουνε...

    Όλοι έχουμε (και) κακιές εμπειρίες απ' αυτά.

    Μάλλον θα πάρω μια fuji, έτσι κι αλλιώς είναι για δεύτερη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα έλεγα να πας σε κάτι επώνυμο (canon, nikon κλπ). Για να μην ξοδευτείς και πάρα πολύ δες από εδω που κάνει εισαγωγή μόνος του και έχει καλύτερες τιμές. Εγγύηση δίνει δικιά του και σε καλύπτει ο ίδιος κανονικά. No problems δηλαδή. ;)

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου