Προς το περιεχόμενο

Απόψεις για tascam vl a5


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα αργότερα...

τα μπασα τους ειναι πολυ καλα για μενα βεβαια εχω και μικρο δωματιο.τιν πρωτη φορα τα επεστρεψα γιατι δεν εκλειναν μαζι τα λαμπακια οσο αστειο και να σου φαινεται και πικαρε το ενα tweeter πηρα αυτα που εχω τωρα απο τα οποια το ενα τουιτερ του πικαρει μετα απο λιγη ωρα.δεν τα εχω αλλαξει ακομα λογω υποχρεωσεων.

Άγορασα σήμερα ένα ζευγάρι VL A5 και θα ήθελα να μάθω τι εννοείς λέγοντας ότι πίκαρε το ένα τουίτερ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Γεια χαρα.

Τον νοέμβριο ειχα παρει και εγω το σετάκι αυτο απο το πλαισιο.

σημερα και μετα απο λογική χρηση (χωρις να τα εχω λειτουργήσει ποτε σε ψηλες εντασεις) το ένα απο τα δυο ηχεία "πεθανε".

 

αναβουν κανονικα τα λαμπακια του. άλλαξα την ασφάλια απο πίσω μπας και είχε καεί ή τπτ σχετικό αλλά τπτ δεν άλλαξε.

 

το μόνο που ακούω είναι πάρα πολύ χαμηλά να βγαινει ήχος από το τουϊτερ του. από το γούφερ τπτ.

 

υπάρχει τπτ που να μπορώ να δοκιμάσω εγώ πριν φτάσω σε σημειο να επικοινωνήσω με την αντιπροσωπία?

 

πληροφοριακά συνεργάζονται με καποιο καταστημα στην θεσσαλονικη για να παω εκει το ηχειο η θα πρεπει να το στειλω στην αθηνα ;

http://www.neobux.com/?r=Evarian

βγάλτε λεφτάκια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρε αυτο το ηχείο από πλαίσιο;;; εισαι σίγουρος;;;

Οπως και να χει έχει κάτι σαν αντιπροσωπεία Tascam που θα μπορούσε τουλάχιστον να στο στείλει για επισκευή φαντάζομαι στην 3η Σεπτεμβρίου μια γωνία μετά την Ιουλιανού. Δεν θυμάμαι ακριβώς για να βοηθήσω περαιτέρω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

Εγώ έχω τα VL-X5 και είμαι πολύ ευχαριστημενος, παρόλο που δεν μπορώ να τα χαρώ λόγω της κακης ακουστικής του δωματίου μου.

Για ξεκαθαρλιστε λίγο το τοπίο, γιατί πολύ καλά τα tascam  αλλά στα 295 τα 5ιντσα TANNOY REVEAL AKTIV 5A μπορεί να πεί κανέις πως είναι καλύτερα;

 

Εδώ:

http://www.thomann.de/gr/tannoy_reveal_aktiv_5a_02.htm

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε εγω θα σου πω να παρεις τα tascam 1.γιατι ο αντιπροσωπος στην ελλαδα ειναι πολυ καλος και 2.εχουν καλη ενταση και μπασο

εαν εχεις καποιο προοβλημα να εισαι σιγουρος οτι θα στο λυσει ο αντιπροσωπος

για τα λεφτα τους νομιζω οτι καλυτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου