Προς το περιεχόμενο

Waves Within-Experimental...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.noiz.gr/modules/My_Uploads/user_folders/pastelius/WavesWithin.mp3

Eιπα να πειραματιστω περισσοτερο με καποια ακουσματα..

Το κομματι ειναι φτιαγμενο εξ'ολοκληρου στο reason απο το 0..

Θα ηθελα γνωμες και καλ(κ)οπροαιρετα σχολια! :lol: Master δεν εχει

γινει δυστυχως.. :lol:

ps:Θελει καλη ενταση! :wink:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Διαπλοκή κυρίες και κύριοι...καταγγέλω τον ear για μεροληπτική στάση και διαπλεκόμενα συμφέροντα που επηρεάζουν την κρίση του... :lol: :lol: :lol:

 

ΥΓ. πολύ καλό όντως pastelius...καλές ιδέες και ατμόσφαιρα που μου κίνησε το ενδιαφέρον αν και δεν είμαι fun του είδους...

για την παραγωγή δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη γιατί το άκουσα στα ηχειάκια του pc στο γραφείο...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαπλοκή κυρίες και κύριοι...καταγγέλω τον ear για μεροληπτική στάση και διαπλεκόμενα συμφέροντα που επηρεάζουν την κρίση του... :lol: :lol: :lol:

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Κι εγώ που νόμιζα ότι τον είχα πολύ στο κράξιμο... :P

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποολλυυύ κααααλοοοοό. :wink: :!: :D :D :D

Έκανες πολύ καλή χρήση του "εκτός" θέματος. Είναι σφιχτό και μυστίριο όλο το καμμάτι. ¶ντε και καλή συνέχεια.

Τώρα ήμουνα καλός ακολουθεί ο ΚΑΚΟΣ.

Θα μπορούσες τα "εκτός", τα ηχιτικά περίεργα κ τα μη συνιθισμένως μελωδικά μέρη και θέματα να τα αξιοποιήσεις πιο πολύ και πιο έντονα ίσως και σε κάποιο μέρος που θα ήθελες να υποδηλώσεις κορύφωση.

Και τέλος ένα σχόλιο.

Μου τη σπάει αφάνταστα ο όρος πειραματισμός στη μουσική δημιουργία. Το ότι αξιοποιούνται ασυνίθιστα θέματα και πατέντες δεν σημαίνει ότι πρέπει να βαφτίζουμε το κομμάτι πειραματικό και να μήν το βγάζουμε σαν ειλικρινές δημιούργημά μας.

Τέλος επιτέλους.

Kepp on digin'

:wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου τη σπάει αφάνταστα ο όρος πειραματισμός στη μουσική δημιουργία. Το ότι αξιοποιούνται ασυνίθιστα θέματα και πατέντες δεν σημαίνει ότι πρέπει να βαφτίζουμε το κομμάτι πειραματικό και να μήν το βγάζουμε σαν ειλικρινές δημιούργημά μας.

Τέλος επιτέλους.

Kepp on digin':wink:

Eιλικρινες,πανω απ ολα! :D Εχεις δικιο,ωστοσο για τις κορυφωσεις,good point!

Τωρα το "πειραματικο"ηταν εννοια που αφορουσε στις δικες μου προσπαθειες..Πειραματιστηκα με καποιους τομεις που δεν ειχα πριν! :lol:

:lol:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ ατμοσφαιρικο κομματι, καλη προσπαθεια!ομολογω ομως πως με κουρασε λιγο η μελωδιουλα στην αρχη (πολλες επαναληψεις βρε παιδι μου) ... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου