Προς το περιεχόμενο

επισκευη segovia


E.G.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η κιθαρα αυτη επεσε στα χερια μας οταν ημασταν στο λυκειο με τον κουμπαρο μου και ειχαμε ενα συγκροτηματακι, και αγοραστηκε για 10000 δρχ αν θυμαμαι καλα. ποτε δεν παιξαμε με αυτην την κιθαρα μιας και ηθελε service σε ολα! θελω να ρωτησω πρωτα απολα γραφει hand crafted, ειναι χειροποιητη? εχει καποια αξια ωστε να την κρατησω και να την αναπαλαιωσω? χρονος κατασκευης? τα ηλεκτρικα της δεν δουλευουν και εχει και καποια χτυπηματα σε σωμα και μπρατσο. τι βερνικι ειχαν αυτες? αν εχει καποια αξια ειναι καλυτερο να μεινει οπως ειναι με τα χτυπηματα η να διορθωθει? συγνωμη για την ζαλαδα  ;D

segovia1.thumb.jpg.6c7dcf516d18b450835ebf37947fa97e.jpg

segovia2.thumb.jpg.54c8c3eaca99dc23ba631c5263f9094d.jpg

segovia3.thumb.jpg.cb0cccc468cb6827940b94d90ddab3e0.jpg

segovia4.jpg.e1a7cb7579171becb836f8cce4dadf99.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι γινεται με αυτην την κιθαρα, δεν ξερει κανεις κατι? δυστυχως στο google δεν εχω βρει τιποτα. κανενας??

βαριεμαι να μεταφρασω,αλλα δεν νομιζω να χρειαζεται ;)εριξα μια ματια εγω για σενα...

Segovia guitars were previously produced in Korea and China and distributed by the L.A. Guitar Works of Reseda, CA.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η συγκεκριμενη γραφει hand crafted, αν ειναι απο κορεα η κινα μαλλον hand crafted θα ειναι η ετικετα  ;D

μαλλον... ;Dκαλα κ εγω ειχα μια aria ηλεκτρ/κη καποτε κ ελεγε το ιδιο στην ετικετα,αλλα δεν νομιζω να παιζει hand crafted...παντως τα μοντελα SC ειναι απο εκει που σου εγραψα.τι μοντελο ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω να ρωτησω κατι ? εχει καμια σχεση αυτη η κιθαρα με τον andres segovia ? γιατι αυτος μονο με κλασσικες ασχολουνταν νομιζω και αυτη που εχεις εσυ ηλια ειναι ηλεκτροακουστικη (νομιζω)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου