Προς το περιεχόμενο

Επιλογή Στούντιο για ηχογραφήση δίσκου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα, ξέρω οτι το νοιζ δεν είναι για διαφήμιση, αλλά θα ήθελα να ξέρω το εξής. Παίζω σε ένα doom metal συγκρότημα και ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά για τον πρώτο δίσκο, και θέλουμε να βρούμε το ιδανικό στούντιο για να τον γράψουμε. Μας ενδιαφέρει το τελικό αποτέλεσμα και φυσικά και η τιμή. Θέλουμε ογκώδη και βαριά παραγωγή. Όποιος απο το νοιζ ξέρει κάποιον κατάλληλο για τη δουλειά χωρίς να είναι πανάκριβος, ή είναι ο ίδιος κατάλληλος, ας ειδοποιήσει. thanx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω σχετική εμπειρία,αλλά καθαρά με κριτήριο τους χαρακτήρες με τους οποίους έχω κατα καιρούς συνεργαστεί (και μιλώντας για Αθήνα),ρίξε μια μετιά στο Terra (Αγ.Κων/νου στην Ηλιούπολη) ή ψάξε τα (χαμένα από καιρό για μένα) ίχνη του Ρόρη του Χριστόπουλου.Γκαραντί.

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 χρόνια αργότερα...

καλες δουλειες αποσο εχω ακουσει βγαζει κ ο βαγγελης γιαλαμας / Fragile studio. Αν το Googlareis θα βρεις myspace

www.myspace.com/alexiguitar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως νέο ρεκόρ. Σε λίγο θα απαντάμε σε post τύπου.

 

''Παιδιά αγόρασα μια κιθάρα Yamaha απο κάποιον Νάκα στο κέντρο 5.000 δρχ. Καλά την πήρα?''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα δικιο εχετε παιδια τωρα ειδα αρχικη ημερομηνια!

 

παρολαυτα, επειδη κατω απο καθε θεμα βγαινουν καποια παρομοια θεματα (ετσι το ειδα και απαντησα σαυτο), εχει νοημα και η απαντηση εστω μετα απο πολυ καιρο, γιατι αργοτερα ισως ψαχνει καποιος αλλος και θα βρει περισσοτερες πληροφοριες γιαυτο που ψαχνει. ειδικα σε τετοια θεματα studio κτλ

www.myspace.com/alexiguitar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου