Προς το περιεχόμενο

Ακόμα μια μνεία στους Γερμαναράδες συντρόφους...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά να κανω μια ερωτηση;

 

Παρεγειλα από τον Thomman κατι πραγματα που ηθελα..Ως εδω ολα καλα, μου στειλανε τα στοιχεια του λογαραιασμού οπου κατεθεσα τα χρηματα, τη ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ. Μεχρι σημερα δεν μου εχει ερθει καποιο e-mail για το τι γινεται και χθες που εστειλα εγω και ρώτησα μου είπαν οτι ακόμα δεν εχουν λάβει χρήματα....

 

Εχει παραγειελει κανείς τιποτα με καταθεση σε τράπεζα;; Ποσο καιρο κανει να παει το ποσόν....

 

Οποιος γνωριζει ας πει κατι γιατι και πραγματα δε βλέπω και ρεστος παω να μείνω

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω να μην εδωσες πολλά....Εγω σκεφτομαι να σκαναρω την αποδειξη και να την στειλω μηπως εχει γινει κανα μπερδεμα

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω χρησιμοποιω το web της αλφα για τις μεταφορες στο θωμα κ παντα βλεπει τα λεφτα σε τρεις εργασιμες μερες. Τελευταια φορα πριν κατι μερες που περιμενα μια θηκη ειχε αργησει το ενημερωτικο mail τους αλλα οταν εστειλα mail για να δω τι εγινε μου ηρθε το γνωστο μηνυμα στο κινητο κ ετσι μετα απο 15 μερες ηρθε το πακετο...

f you don't want it you won't  do it

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου