Προς το περιεχόμενο

Boss ME-50 ή Digitech RP500


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους!!! εδω και καιρο ψαχνω να βρω τι πεταλακια θα παρω!!! τελικα κατεληξα στο να παρω πεταλιερα γιατι εχω πιο πολλα πραγματα πιο φθηνα απ οτι να επαιρνα καθε πεταλακι ξεχωριστα.

 

Ετσι κατεληξα στις 2 κυριες: Boss ME-50 και Digitech RP500

 

Εψαξα ολο το site, και χτες ολη μερα διαβαζα για την Boss, αλλα για την Digitech δεν βρηκα τπτ!!! ετσι ανοιξα καινουργιο τοπικ εαν ξερει κανεις για την digitech να μου πει, και γενικα να με βοηθησετε να διαλεξω κατι.....

 

 

Ντανκε  :P

Βι βιλ βι βιλ ροκ γιου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ ο τιτλος μπορει να μην βοηθαει αλλα αφου διαβαζουν μετα το κειμενο........

 

Αν στον τίτλο υπήρχε το όνομα της πεταλιέρας, όλοι όσοι ήξεραν κάτι γι'αυτήν θα έμπαιναν να διαβάσουν τι γράφεις.

 

Τώρα είναι πολύ πιθανόν διαβάζοντας τον αόριστο τίτλο μερικοί απο αυτούς να μην κάνουν καν τον κόπο να μπούν...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ έχω την rp250 και μπορώ να πω ότι με καλύπτει απολυτα (προς το παρόν).φαντάζομαι ότι η 500 θα είναι μία σούπερ βελτιωμένη 250άρα.Αν είναι έτσι τρέχα!!!!!!!!!!!!!Αλλά θ ήταν καλύτερο να τις κάνεις και τις 2 ένα test drive...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω, εχω παιξει με την gnx 4 (digitech) και δεν εχω και τη καλυτερη γνωμη όσο αφορα τους ηχους της ...

Τωρα, αν με ρωτησεις για τη me 50 θα σου πω τα καλυτερα!  ;)

 

~~~ Παρα ταυτα, επειδη ΕΣΥ θα παιζεις μαζι της, πρεπει να αποφασισεις ΜΟΝΟΣ σου ... ~~~

www.myspace.com/selastheband

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο 90% των περιπτώσεων το πρόβλημα δεν είναι η πεταλιέρα αλλά αυτός που την ρυθμίζει (ή δεν την ρυθμίζει γιατί δεν την καταλαβαίνει).

 

Η rp500 είναι αρκετά χρόνια πιο καινούργια από την ΜΕ50, μοιάζει ευχρηστη και είμαι βέβαιος (έχοντας πολλά άλλα digitech προϊόντα) ότι θα παίζει μια χαρά αν αφιερώσεις χρόνο να την μάθεις. Αν όχι θα την πουλήσεις ευκολότερα. Επίσης έχει πολύ περισσότερες δυνατότητες από την ΜΕ50, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι αυτές οι δυνατότητες χρειάζονται σε όλους ...

... μια γνώμη.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοειται πως αυτος που ρυθμιζει την πεταλιερα εχει βασικο ρολο!!!

 

Επισης οκ η rp εχει περισσοτερα πραγματα απο την boss (και απο την αρχη που εγραφα αυτο το topic ηξερα οτι η digitech εχει πιο πολλα πραγματα απο την boss και η συγκριση δεν ειναι ιση) αλλα δεν ξερω απο το ποσο ειναι αυκολη και στην χρηση!!! ενω η boss ας πουμε οπως την βλεπω αλλα και οπως εχω διαβασει σε ολα τα posts εδω στο forum ειναι πολυ ευκολη στην χρηση!!!!

 

Τελικα με βλεπω να παιρνω την boss για αρχη...... πιστευω θα μου ειναι αρκετη να πειραματιστω με ηχους εφε κλπ...... ελπιζω να μην ξανα αλλαξω γνωμη  :P

Βι βιλ βι βιλ ροκ γιου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου