Προς το περιεχόμενο

καινουργιος υπολογιστης-βοηθεια.


dimitrismusic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλυσπερα σε ολους.θα ηθελα να μαθω τη πρεπει να εχει επανω του ενας υπολογιστης για να πουμε οτι ειναι καλος ,δεν θα εχω γενικα προβληματα .μνημη-επεξεργαστη κτλπ.

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ερώτησή σου είναι πολύ γενική. Ευτυχώς, αυτός είναι ο λόγος που υπάρχουν οι υπάλληλοι των καταστημάτων πληροφορικής. Θα επισκεφθείς λοιπόν δύο-τρία τέτοια, θα πεις τι θέλεις να κάνεις, θα πάρεις από μία προσφορά και μετά θα έρθεις να μας δείξεις τις προσφορές προκειμένου να σου πούμε τη γνώμη μας.

 

:)

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι αρχαριος και θελω να γραψω μουσικη.τωρα εχω εναν μικρο υπολογιστη με βιστα ομως επανω του.πολλοι μου ειπαν να βαλω τα ΧΡ για την δουλεια που θελω.εχω εναν τυπο που μπορει να μου κανει την δουλεια σε καλη τιμη απλα δεν ξερω τη πρεπει να εχει επανω ο πυργος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ερώτησή σου είναι πολύ γενική. Ευτυχώς, αυτός είναι ο λόγος που υπάρχουν οι υπάλληλοι των καταστημάτων πληροφορικής. Θα επισκεφθείς λοιπόν δύο-τρία τέτοια, θα πεις τι θέλεις να κάνεις, θα πάρεις από μία προσφορά και μετά θα έρθεις να μας δείξεις τις προσφορές προκειμένου να σου πούμε τη γνώμη μας.

 

:)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτον, αν ψάξεις στο noiz θα βρείς άπειρα θέματα σχετικά με αυτό που ψάχνεις.

 

Δεύτερον, eye με πέθανες! ;D ;D ;D

 

Τρίτον, μια μίνι συμβουλή, βάλε όντως καλύτερα τα XP, έχε αρκετά μεγάλη μνήμη, ένα δίσκο να σηκώνει ότι θες να του περάσεις, σαφέστατα ένα γρήγορο επεξεργαστή, έπειτα ένα audio interface, μια οθονίτσα κι είσαι έτοιμος! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω λέω έναν Core 2 duo 2,66ghz, 2x2 giga ram 800 i 1066 hz, μια κάρτα γραφικών μεχρι 120ε nvidia 9600 ι 9800 αρκετό δίσκο και κάρτα ήχου που να υποστηρίζει αυτά που θές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου