Προς το περιεχόμενο

Αγορά Guitar parts από internet


Προτεινόμενες αναρτήσεις

απο προσωπικη εμπειρια σου λεω οτι τα ξυλα της USACUSTOMGUITARS ειναι με διαφορα τα ΚΑΛΥΤΕΡΑ στον πλανητη (ουδεμια σχεση με stewmac)

αν θες στειλε μου pm για να σου δωσω το ονομα μου να το χρησιμοποιήσεις σαν reference στον Tommy (ο ιδιοκτητης..) για καλυτερες τιμες & service :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
απο προσωπικη εμπειρια σου λεω οτι τα ξυλα της USACUSTOMGUITARS ειναι με διαφορα τα ΚΑΛΥΤΕΡΑ στον πλανητη (ουδεμια σχεση με stewmac)

αν θες στειλε μου pm για να σου δωσω το ονομα μου να το χρησιμοποιήσεις σαν reference στον Tommy (ο ιδιοκτητης..) για καλυτερες τιμες & service :wink:

 

Πόσο περίπου βγαίνει ένα σώμα με βάψιμο;(απλό χρώμα χωρίς πολλά πολλά)

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

www.usacustomguitars.com

 

το βαψιμο σε συμφερει να το κανεις εδω (καμμια 150αρα περιπου..)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο προσωπικη εμπειρια σου λεω οτι τα ξυλα της USACUSTOMGUITARS ειναι με διαφορα τα ΚΑΛΥΤΕΡΑ στον πλανητη (ουδεμια σχεση με stewmac)

αν θες στειλε μου pm για να σου δωσω το ονομα μου να το χρησιμοποιήσεις σαν reference στον Tommy (ο ιδιοκτητης..) για καλυτερες τιμες & service :wink:

 

Ευχαριστώ για την ευγενική σου προσφορά.

Ξυλεία δεν θα χρειαστεί να αγοράσω διότι έχω αρκετή σε καδρόνια, αγορασμένη από εμένα προ 15ετίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου