Προς το περιεχόμενο

Πεταλιέρα ΖΟΟΜ G7.1ut


Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας χρειάζομαι βοήθεια...αγόρασα την πεταλιέρα ZOOM G7.1ut κι εχω χασει την μπάλλα με το manual και τις ρυθμίσεις του για να φτιάξεις ηχους...έχει κανενας κανενα τροπο η site να βρω την ακρη???πεταλιέρα αγόρασα ή τον κώδικα DA VINCI???

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.zoom.co.jp/english/support/faq/g71ut.php

 

ελπιζω να σε βοηθησει φιλε μου.  ;)

Με 'γεια την πεταλιερα κιολας!

ευχαριστώ φίλε μου αλλα το ψάχνω ακόμα

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασε παλι στο site της zoom, απ ο,τι ειδα υπαρχουν αρκετα επεξηγηματικα για την πεταλιερα σου, ισως βρεθει κατι που θα σου χρησιμευσει μεχρι να βρεθει καποιος περισσοτερο γνωστης στο θεμα εδω μεσα.  ;)

we live in a beautiful world, yeah we do

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασε παλι στο site της zoom, απ ο,τι ειδα υπαρχουν αρκετα επεξηγηματικα για την πεταλιερα σου, ισως βρεθει κατι που θα σου χρησιμευσει μεχρι να βρεθει καποιος περισσοτερο γνωστης στο θεμα εδω μεσα.  ;)

Ευχαριστω πολυ παντως

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πεταλιέρα αγόρασα ή τον κώδικα DA VINCI???

Που να ειχες και Boss :P :P

 

Οι Zoom απο οσο ξερω, ειναι απο τις πιο απλες στον προγραμματισμο πεταλιερες...

Ριξε μια ματια γενικα πρωτα στο manual, και μετα σιγα σιγα, με το manual αγκαλια, παρε την πεταλιερα και την κιθαρα και σιγουρα θα βγαζεις ακρη...

Και γω Zoom εχω(πιο παλια βεβαια) και ολα μια χαρα μου ειναι...

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που να ειχες και Boss :P :P

 

Οι Zoom απο οσο ξερω, ειναι απο τις πιο απλες στον προγραμματισμο πεταλιερες...

Ριξε μια ματια γενικα πρωτα στο manual, και μετα σιγα σιγα, με το manual αγκαλια, παρε την πεταλιερα και την κιθαρα και σιγουρα θα βγαζεις ακρη...

Και γω Zoom εχω(πιο παλια βεβαια) και ολα μια χαρα μου ειναι...

οπως τα λες ειναι φιλε μου..μια εβδομαδα κοιμαμαι,ξυπνάω(τώρα στα 40) με το manual αγκαλιά..και τώρα αρχίζω να μπαίνω στο νόημα...μιλάμε για απίστευτες δυνατότητες το μηχάνημα..αλλά και πολύ ψάξιμο..σ ευχαριστώ

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα εχεις λιγο πειρα απο πεταλακια και τι γινεται με τα  chain effects γενικα,το μηχανημα ειναι απο τα πιο γελοια για παραμετροποιηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα εχεις λιγο πειρα απο πεταλακια και τι γινεται με τα  chain effects γενικα,το μηχανημα ειναι απο τα πιο γελοια για παραμετροποιηση...

εισαι σιγουρος οτι καταλαβες για ποια πεταλιερα μιλαμε???25χρονια με μουσικη ασχολουμαστε φιλε μου αλλα το συγκεκριμενο θελει ψαξιμο για να το εκμεταλευτεις 100%....αυτο ψαχνω και οχι για το play mode...ευχαριστω

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα εχεις λιγο πειρα απο πεταλακια και τι γινεται με τα  chain effects γενικα,το μηχανημα ειναι απο τα πιο γελοια για παραμετροποιηση...

+1

 

Παντως, το 100% θα το πετυχεις μονο απο καιρο παιξιματος/ψαξιματος/πειραματισμου, αφου εχεις μαθει να χρησημοποιεις το μηχανημα χωρις το manual παρεα... Μια βδομαδα δεν ειναι αρκετη σε καμια περιπτωση.

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου