Προς το περιεχόμενο

Ο Παύλος, οι κιθάρες του & απόψεις


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

..

Eδώ γρατζουνάει ένα ταυράκι....

 

Δεν το γρατζουνάει, απλά του ξύνει λίγο στην πλάτη.  :)

 

Παρπιπτόντως... επειδή με ρωτούν διάφοροι με pm.... ο μπασίστας ΔΕΝ είναι μεγάλος αδερφός του Μαχαιρίτσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ουδείς διακαής πόθος να μάθω τι κιθάρα ήταν, ούτε φυσικά σκέφτομαι να αγοράσω την κιθάρα που είχε ο Παύλος. Ό,τι κιθάρα και να του δίναμε πιστεύω πως με το ταλέντο του θα μπορούσε να δημιουργήσει τα ίδια αριστουργήματα. Για απλή περιέργεια πρόκειτε, μόνο και μόνο επειδή δεν μπορούσα να ξεχωρίσω το headstock στα βίντεο.

 

Φιλικά, Οναροβάτης :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ'αρχάς δεν βρίσκω το αρχικό μου μήνυμα. Δεν ξέρω γιατί γίνεται αυτό. Ίσως να φταίει ο Browser.

Όσο για την κιθάρα, δεν καίγομαι και πολύ να μάθω, ούτε φυσικά σκέφτομαι να αγοράσω την κιθάρα που είχε ο Παύλος. Ό,τι κιθάρα και να του δίναμε πιστεύω πως με το ταλέντο του θα μπορούσε να δημιουργήσει τα ίδια αριστουργήματα. Για απλή περιέργεια πρόκειτε, μόνο και μόνο επειδή δεν μπορούσα να ξεχωρίσω το headstock στα βίντεο.

 

Φιλικά, Οναροβάτης :)

μπραβο onarovatis επιτελους...εβαλες τα πραγματα στη θεση τους γιατι το θεμα ειχε ξεφτιλιστει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.youtube.com/watch?v=yRx6fKsDSbg&eurl=http://arcofgreekmusic.blogspot.com/

 

Πάντως το ταυράκι γράφει Gibson....  ;)

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτα τα ασπρομαυρα τα ηθελε ο κωλος μου ρε σεις.Πολυ τα χαρηκα τα 69,το βιβλιο των ηρωων.Καιρο εχω να ακουσω ποιοτητες τετοιες.Φανκοροκ κ μπλουζ σολιες αυτα ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου