Προς το περιεχόμενο

Thomann odyssey


BARoN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Evris ειδες τι προβλημα δημιουργηκε εδω ομως.

 

Δεν δημιουργηθηκε ΚΑΝΕΝΑ προβλημα,ουτε λεφτα του εφαγαν,ουτε τον ...κατεστρεψαν,απλα επειδη ειναι φυσιολογικο οποιος πηγαινει με το αεροπλανο (πιστωτικη καρτα) να φτανει ΝΩΡΙΤΕΡΑ απο αυτον που πηγαινει με το.....γαϊδουρι (εμβασμα) τον "προλαβαν" και του πηραν την κιθαρα....that's life....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ναι σωστα τα λες.αφου πηγε με γαιδουρι ο φιλος μας τι την ηθελε τη Γερμανια δεν πηγαινε εδω καλυτερα,αυτο λεω

 

τελος παντων δεν εγινε και καμια ζημια απλως λιγη ταλαιπωρια και απογοητευση ισως...μεχρι να αποκατασταθουν ολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Evris ειδες τι προβλημα δημιουργηκε εδω ομως...

Αυτο δεν ειναι τιποτα. Αν το εμβασμα αργουσε ακομα περισσοτερο μπορει να ειχε καταργηθει και το μοντελο που ειχε δει.

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θα σου προτεινω κατι ακομα πιο ριζοσπαστικο δηλαδη ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΖΕΙΣ ΣΤΟΝ 21ο ΑΙΩΝΑ & ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΙΑ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ ΚΑΡΤΑ

 

 

+1

Αγορές μεσω ίντερνετ μόνο τσακ-μπαμ και μονο με paypal! Μέχρι να γίνει το έμβασμα περνάει πολύς περισσότερος χρόνος.

Anyway καλή τύχη! Ελπίζω να ξεμπρεδέψεις γρήγορα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε παιδια εχει γινει σαν μοδα τωρα να αγοραζουν ολοι απο το εξωτερικο πραγματα τα οποια τωρα πια τα βρισκεις σε παρομοιες τιμες (ευτυχως) και στην Ελλαδα.Το ιδιο ειναι να εχεις υποστηριξη και εγγυηση εδω με το να στελνεις ξανα πισω στη Γερμανια?

 

Όχι βέβαια,

 

... είναι καλλίτερα να έχεις 3 χρόνια εγγύηση και να μη χρειάζεται να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας όταν έχεις πρόβλημα  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν περίπου τρία χρόνια είχα ποστάρει τα εξής σε ανάλογο θέμα

http://www.noiz.gr/index.php?topic=2500.10

 

...Λοιπόν παιδιά όπως είπε και ο SUPERFUNK ο καλύτερος, ασφαλέστερος, και γρηγορότερος τρόπος, (το τελευταίο το υπογραμμίζω και θα εξηγήσω γιατί), είναι η κάρτα. Πριν ένα μήνα άλλαξα το αρμόνιο που εκτελούσε, καιρό τώρα, χρέη midi keyboard, με ένα κανονικό midi keyboard. Συγκεκριμένα το Edirol PCR-M80. Στο site του Τhomann είχε στο συγκεκριμένο προιόν μερική διαθεσιμότητα. Παίρνω λοιπόν τηλέφωνο ως είθισται σε τέτοιες περιπτώσεις και ο Γιώργος μου λέει το εξής, υπάρχουν δύο τελευταία τα οποία τα έχουν παραγγείλει ήδη, αλλά επειδή έχουν αργήσει τα σχετικά εμβάσματα, προηγούνται πλέον οι πελάτες που πληρώνουν ακαριαία, δηλαδή οι έχοντες κάρτα.

Ο Θωμάς παιδιά και ο κάθε Θωμάς που έχει επιχείρηση δεν είναι υποχρεωμένος να κρατάει τα προιόντα που του παραγγέλλουμε εις αεί, μέχρι να λυθεί το εκάστοτε πρόβλημα που προκύπτει με τα εμβάσματα, μεταξύ των τραπεζών. Όταν μπορεί, θα φροντήσει να πουλήσει άμεσα.

Το αποτέλεσμα ήταν τελικά εγώ να πάρω το Εdirol και κάποιος άλλος,  (ελπίζω όχι έλληνας), ατυχής ευρωπαίος, που πιθανώς το είχε παραγγείλει πολύ πριν από εμένα, να περιμένει την επόμενη παρτίδα.

Αν και έχω χώσει αρκετά χρήματα σε αγόρες μέσα από το internet ποτέ δεν είχα το παραμικρό πρόβλημα με την κάρτα.....

 

 

Δεν έχει αλλάξει τίποτα τα ίδια ισχύουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου