Προς το περιεχόμενο

Thomann odyssey


BARoN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Thomann είναι αξιόπιστος..Πάρε τηλέφωνο τον Αγγελόπουλο ή στείλε mail στο [email protected] και γράψε στο θέμα "to Mr Angelopoulos" και θα δεις για πότε θα λυθεί το ζήτημα

Ανυγουει εύχομαι όλα να πάνε καλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλύτερα τηλέφωνο θεωρώ.

 

Με τα e-mail γίνεται πανικός, αν πιάσεις γραμμή λύνεις το θέμα τσακ μπαμ και του ζητάς αποστολή e-mail με το τί ακριβώς συμφωνήσατε ώστε να  έχεις κάτι και σε υποτυπώδη γραπτή μορφή.

 

 

Ghen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μην πάτε ρε και δίνετα τα λεφτά σας ρε στους γερμανούς ρε, δεν είδατε ρε τι μας έκαναν ρε οι αλήτες ρε στον πόλεμο ρε;

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε παιδια εχει γινει σαν μοδα τωρα να αγοραζουν ολοι απο το εξωτερικο πραγματα τα οποια τωρα πια τα βρισκεις σε παρομοιες τιμες (ευτυχως) και στην Ελλαδα.Το ιδιο ειναι να εχεις υποστηριξη και εγγυηση εδω με το να στελνεις ξανα πισω στη Γερμανια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε παιδια εχει γινει σαν μοδα τωρα να αγοραζουν ολοι απο το εξωτερικο πραγματα τα οποια τωρα πια τα βρισκεις σε παρομοιες τιμες (ευτυχως) και στην Ελλαδα.

 

Γιαυτο πια αρχιζεις να τα βρισκεις σε παρομοιες τιμες. Και αν η μοδα συνεχιστει θα τα βρισκεις ολο και πιο συχνα σε ακομα πιο παρομοιες με τη Γερμανια τιμες.

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω που μενω ειναι η μοναδικη λύση.. και εκτος αυτου...ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΗΘΑΤΕ..!

 

Εσύ πρέπει να βοηθήσεις τον εαυτό σου... Εμείς τι να κάνουμε?? Πάρε ένα τηλ αύριο το πρωί και θα δεις που θα το τακτοποιήσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έμπλεξα δηλαδη..Μ'αρεσε που λεγατε για την αξιοπιστία του thomann...

γιατι νομιζαμε οτι μιλαμε σε νοημονες ανθρωπους... ημαρτον..

παρε ενα τηλ πρωτα, "ειναι οντως ολα σε stock??" .... δν διασφαλιζετε τη θεση σας σαν αγοραστες ποτε, σας φταινε τα καταστηματα μετα!!!

 

κ δν νομιζω οτι ειναι παγια τακτικη των καταστηματων να τα βαζουν στοκ για να σε πιανουν πελατη, αλλα δλδ αποκλειεται να κλεισουν δυο παραγγελιες παραλληλα??? ή να φυγει απο αγορα απο το καταστημα το τελευταιο κομματι???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θα σου προτεινω κατι ακομα πιο ριζοσπαστικο δηλαδη ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΖΕΙΣ ΣΤΟΝ 21ο ΑΙΩΝΑ & ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΙΑ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ ΚΑΡΤΑ

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιαυτο πια αρχιζεις να τα βρισκεις σε παρομοιες τιμες. Και αν η μοδα συνεχιστει θα τα βρισκεις ολο και πιο συχνα σε ακομα πιο παρομοιες με τη Γερμανια τιμες.

 

Evris ειδες τι προβλημα δημιουργηκε εδω ομως...Εγω θα προτιμουσα να το πληρωσω και λιγο ακριβοτερα (λιγο) παρα να εχω τετοια μπερδεματα μετα...ειναι αναλογως τον ανθρωπο :ειμαι παλιομοδιτης εγω φαινεται τι να κανουμε δεν ειμαι για πολλα πολλα απο το internet :'(

 

ας σταματησω εδω ομως γιατι δημιουργω παρασιτα στο ποστ του φιλου

 

φιλικα παντα(πως το λετε εδω;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου