Προς το περιεχόμενο

ken parker archtops


Amru

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.kenparkerarchtops.com

ακουστε τα κλιπακια και καλη τυχη. 30.000-40.000, 8 το χρονο, για ενα οργανο που στην πραγματικοτητα αχιζει τα 45 χρονια ζωης και πρωτοποριας αυτου του υπεροχου εφευρετη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εγω παντος οταν την παραγγειλω υα πληρωσω και κατι μεγαλο παραπανω να μου τη φερει ο ιδιος και να περασει 2-3 μερες στην αθηνα να μου κανει σεμηναρια...... :'( οταν μαζεπσω 40κ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τις είχα δει παλιότερα. Πραγματικά δεν παλεύεται αυτός ο Κεν... Μπορεί άλλοι να έχουν αντιρρήσεις, εγώ πάντως τις βλέπω σαν Έργα Τέχνης.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα δε μου αρέσουν ΚΑΘΟΛΟΥ.

 

Κυριολεκτώ...

 

Γιατι ρε Ήλια?

Περιεργες μεν, αλλα εχουν μια εξωτικη ομορφια νομιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Θα ήθελα να είχα ακόμα ένα εικονογραφημένο βιβλίο για την ιστορία της κιθάρας, που είχε πέσει στα χέρια μου. Θα μπορούσα να σας δείξω "αρχαία" όργανα που θα σας φαινόταν πολύ πιο ασυνήθιστα και "αποκρουστικά"... Αλλά βλέπετε το marketing μας έχει υποχρεώσει να θεωρούμε "όμορφο" ένα συγκεκριμένο πρότυπο.

 

Πολύ απλά θυμηθείτε το πρότυπο γυναικείας ομορφιάς πριν 100 χρόνια σε σύγκριση με το σημερινό.  ;) ;D

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου