Προς το περιεχόμενο

προβλημα με m audio fast track


jimaras4ever

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παρακαλω καποιος βοηθεια εχω ψαξει τα παντα αλλα δεν μπορω να βρω λυση.εχω αυτην εδω την καρτα ηχου http://www.musicmania.com.gr/User_Files/139252-%CE%95%CF%80%CE%B1%CE%B3%CE%B3%CE%B5%CE%BB%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CF%82-%CE%89%CF%87%CE%BF%CF%82.jpg

(m-audio fast track) και οταν βαζω μουσικη απο το internet κυριος, μου κανει κατι μπζζζ (ηχος "m-audio" το τραγουδι ειναι το Mama, I'm Coming Home του Ozzy Osbourne και ακουγεται οπως το ακουω εγω απο youtube)εχω win 7 και εχω εγκαταστηση την πιο καινουρια εκδωση drivers εχω σβησει τις αλλες καρτες ηχου. Το pc μου ειναι πυργος.Τι να κανω ?

ααα τον ηχο τον περνω απο τα rcaσε jack που το βαζω σε μια line in που εχοθν τα ηχεια μου.( τα ηχεια δεν ειναι monitor tetiou tipou einai http://brain.pan.e-merchant.com/7/4/03990847/l_03990847.jpg) την καρτα την χρησημοποιησα σε λαπτοπ και λειτουργει μια χαρα(το λαπτοπ μου εχει και αυτο win 7) ααα τα μπζζζ ακουγονται και στα ακουστικα οταν βαζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ααα να ο ηχος

Την έχω και γω αυτή την κάρτα και μου το έκανε και μενα.Αλλαξε το καλώδιο usb,εχει στα carfour κατι ψέυτικά αλλα μόνο 1 ευρώ το ένα,εγω βούτηξα 2-3 να χω γιατι έχω ήδη χάσει 2 καλωδια και ψαγνόμουνα να δω τι είναι σαν εσενα,αμα δεν σου πετύχει αυτο δες αμα έχουν προβλημα τυχών ανταπτορες,η δοκιμασε να συνδεσεις το αλλο output αντι για το rca.Καλή τυχη. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν φτεει το καλωδιο γιατι αυτο το θορυβο μου τον κανει και απο τις 2 εξωδους και στα ακουστικα.ενω στο λαπτοπ με την ιδια συνδεσμολογια δεν μου ακουγονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλαξα τροφοδοτικο στο pc μου και το pc μου οταν του βγαζεις το ρευμα χανει τους drivers της καρτασ ηχου του υπολογιστη και μολις το ανοιξα επαιζε τελια αλλα εγω ο βλακας ξαναεγκατστησα τους drivers toy πψ kai moy ξανακανει τα ιδια ξανα αλλαξα τροφοδοτικο και παλι τα ιδια αν και τωρα δεν εχει drivers  της καρτας του υπολογιστη

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανες δεν ξερει?

 

Εγώ διάβασα το αρχικό σου ποστ και δεν κατάλαβα τίποτα. Για την ακρίβεια αναρωτιέμαι αν εσύ καταλαβαίνεις κάτι από αυτά που έγραψες, ξαναδιαβάζοντάς το. Ίσως αν αφιερώσεις λίγο παραπάνω χρόνο, το γράψεις πιο προσεκτικά (χωρίς μπζζζ και ααααα), με καλή ορθογραφία και σημεία στίξης, θα γίνει πιο κατανοητό και θα απαντήσουν περισσότεροι.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλαρακι τι δεν καταλαβενεις.Σας τα εχω γράψει όλα και εχω βάλει και εικόνες τι άλλο να κάνω τώρα το ορθογραφικο ότι μπορώ κάνω εδώ γράφω όχι για να μου κριτικάρεται τις γνώσεις μου στην ορθογραφία αλλά για βοήθεια.Στο αρχικό ποστ που λέω κάτι για τον ozzy αν σας μπέρδεψε λέω για τον ήχο που εχω βάλει πιο κάτω που εκείνος ο ήχος είναι το πως βγενει ο ήχος από τα ηχεία μου.ελπίζω να σας βοήθησα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου