Προς το περιεχόμενο

Λαμπατος για blues και metal


ibanez21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρε αρχηγε μου δεν βλεπεις  το  ;D που εχει βαλει ο ανθρωπος!! Πρεπει να εχεις κ λιγο χιουμορ κ ο SF εχει αρκετο, λιγο καυστικο καποιες φορες αλλα δεν προσβαλλει οπως εσυ που μιλας για ανωριμοτητα κλπ!( κ παλι με χιουμορ σου απανταει!) Χαλαρωσε λιγο γιορτες ερχονται! Αντε κ εισαι κ Deep purrloβιος!!!

 

Ναι καλό είναι να έχεις χιούμορ αλλά όταν δεν γελάνε όλοι χιούμορ δεν είναι..Το παιδί ας πούμε που έβαλε την αγγελία δεν το είδα να γελάει..Άρα όταν κάποιος γελάει μόνος του είναι πρόβλημα.Εγώ αυτό που είπα το είπα γιατι έτσι πιστεύω πως πρέπει να φερόμαστε όλοι απέναντι στη μουσική είτε κακοί είμαστε,είτε μέτριοι,είτε καλοί.Το ζήτημα έιναι να είμαστε σωστοί και με θετική αύρα..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

οχι,οχι εδω μεσα γουσταρουμε τρελλα την ΑΡΝΗΤΙΚΗ χαυρα,τι θετικες αυρες και κουραφεξαλα μας τσαμπουνας τωρα! ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι,οχι εδω μεσα γουσταρουμε τρελλα την ΑΡΝΗΤΙΚΗ χαυρα,τι θετικες αυρες και κουραφεξαλα μας τσαμπουνας τωρα! ;D

 

+1000

 

Μάλλον δεν διαβάζεις αρκετό καιρό το forum........

θα καταλάβεις. ;D

Cigarettes and Whiskey ... call my shaking hand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ SF

Μάλλον δεν διαβάζεις αρκετό καιρό το forum........

 

Ναι όντως και γω αυτήν την εντύπωση έχω.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζω αρκετό καιρό το forum αλλά με αυτή τη συμπεριφορά και την χαύρα επιβεβαιώνεται πράγματα που έχετε απαρνηθεί σε άλλα topic. Γιατί έχω δει αμέτρητες κριτικές σε παιδιά που υποστηρίζουν πετάλια αντί για πεταλιέρες , παιδιά που ήθελαν ένα μοντέλο κιθάρας η ενισχυτή και έχουν ακούσει τα σώψυχα τους απο όλους τους ειδήμονες Modulator εδώ και τελικά μετά από ομηρικούς καυγάδες όπου η συζήτηση φτάνει να μην έχει καμία σχέση με την αγγελία  :) ακούγεται και η ατάκα ότι εδώ θέλουμε την ηρεμία μας κλπ κλπ.. Ξαφνικά τώρα γουστάρετε χαύρα..

 

Αυτός είναι ο Έλληνας!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός είναι ο Έλληνας!!

 

φυσικα και ειναι αφου τον βλεπεις αλλωστε καθημερινα στον καθρεπτη σου.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ SF

Ναι όντως και γω αυτήν την εντύπωση έχω.

 

;D ;D ;D ;D

 

@ Deep_perplikos:

Μα τι έχετε πάθει μ' αυτόν τον Έλληνα;

Μια χαρά τύπος μου φαίνεται.

Άλλωστε αν δεν σας αρέσει, υπάρχουν κι άλλοι λαοί (Άγγλοι, Ιταλοί, Τούρκοι, Κινέζοι κλπ κλπ).

 

;D ;D ;D ;D ;D

 

Υ.Γ. Να κάνουμε και λίγη πλάκα αν επιτρέπεται.

Ψυχραιμία.

Χριστούγεννα ήρθανε.

Αγαπήστε λίγο τον συμφορουμίτης σας κι ας παίζει με tele.  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου