Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω μια Charvel 4


almos423

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε Kostas-5150. ξέρω ότι δεν έχει συλλεκτική αξία (εκτός και εάν την κρατήσω καμιά 20αριά χρόνια ακόμα) Είσαι πολύ κατατοπιστικός. Δεν ξέρω περί Αμερικής / Japan αλλά ακούγεται λογικό και πιστικό. Άλλωστε τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια όλοι ξέρουμε . . .Ευχαριστώ. Τελικά βλέπω να τη δίνω κάνα 500άρικο. Πιστεύω ότι όλοι του forum συνεισφέρατε για να καταλάβω γενικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Kostas-5150. ξέρω ότι δεν έχει συλλεκτική αξία (εκτός και εάν την κρατήσω καμιά 20αριά χρόνια ακόμα) Είσαι πολύ κατατοπιστικός. Δεν ξέρω περί Αμερικής / Japan αλλά ακούγεται λογικό και πιστικό. Άλλωστε τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια όλοι ξέρουμε . . .Ευχαριστώ. Τελικά βλέπω να τη δίνω κάνα 500άρικο. Πιστεύω ότι όλοι του forum συνεισφέρατε για να καταλάβω γενικά.

Eιναι πολυ καλη κιθαρα,εγω για 500 θα την αγοραζα.

Να'σαι καλα.

5 long years

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω εχω "απο τοτε" 2 (ασπρη και μαυρη) Charvel model 2 που τους εχω αλλαξει τα φωτα (αλλαγη και προσθετοι μαγνητες, original Floyd κα) και ειναι απο τις ΠΟΛΥ αγαπημενες ειδικα οταν ειναι για hard rock το χερι μου παει μονο του σε αυτες

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε ετσι την πουλησα και εγω με το ιδιο σκεπτικο αλλα τωρα την λησμονω  :-X :-X

παντως εχει μελανο σημειο το τρεμολο

 

Ααχχ . . . οι καιροί άλλαξαν . . . άλλαξαν τα ενδιαφέροντα. Μπορεί να τη νοσταλγήσω αλλά είναι κρίμα να κάθεται. Έτσι κι αλλιώς έχω κι άλλη άμα θελήσω να ξαναπαίξω. (μια της  Ibanez). Πάντως το τρέμολο κάλερ δεν με χάλασε καθόλου. Ίσως το Floyd μπορεί να «κάθεται καλύτερα». Πάντως ο κύβος ερίφθει. Θα την βάλω 500ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το kahler εχει φιλε τοτε οκ αυτη που ειχα εγω ειχε ενα σαν :'( ??? floyd rose

 

To τρισαθλιο Jackson της μαμας, αλλα και το Kahler εξισου κακο

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου