Προς το περιεχόμενο

Eπιλογη διπλοπεταλου


drummer1991

Προτεινόμενες αναρτήσεις

H pearl και η Τama αλλάζουν τα eliminator και iron cobra αντίστοιχα με καινούρια μοντέλα.

 

Μήπως έχεις κάνα Link να δούμε περι τίνος πρόκειται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδες...

ψιλοσκεφτομαι για διπλοπεταλο και σκεφτομαι αυτα...

1)http://www.musica.gr/pegasus/h002/showproduct.php?code=18973&pcode=H002_I0018973

2)http://www.musica.gr/pegasus/h002/showproduct.php?code=18921&pcode=H002_I0018921

ποια απο τα δυο λετε...?αν δεν σας αρεσουν αυτα, μπορειτε να μου προτεινετε καποιο αλλο μεχρι 270 ευρω...?

 

ευχαριστω

εχεις π.μ.

mapex mafia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν έχεις υπομονή περίμενε μέχρι την άνοιξη. H pearl και η Τama αλλάζουν τα eliminator και iron cobra αντίστοιχα με καινούρια μοντέλα. Πιστεύω ότι ίσως αξίζει λίγη αναμονή. ;)

Εαν όχι τότε και με το eliminator θα είσαι καλυμμένος.

 

Εχεις κάνα λινκ chembeast ετσι για την φαση οχι που με καιει και τοσο απλα να δω τοις διαφορές που θα χουν.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα επίσημα δεν έχει βγεί κάτι αλλά στην NAMM 2009 θα έχουμε πλήρη ραπόρτο(σε 1 μήνα περίπου).Υπομονή....η μεγαλύτερη αρετή... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα επίσημα δεν έχει βγεί κάτι αλλά στην NAMM 2009 θα έχουμε πλήρη ραπόρτο(σε 1 μήνα περίπου).Υπομονή....η μεγαλύτερη αρετή... ;D

 

Οραία τότε πιστεύω εσείς οι ψαγμένοι να postaρεται μέχρι τοτε γιατί θα το ξεχάσω standard. ;D Χρόνια πολλά chembeast να σε καλά για τις πληροφορίες που μας δίνεις.Να έχεις ένα δημιουργικότατο 2009.Θα ήταν μεγάλη κατάρα σαν drummer που είσαι να σού λεγα κακό χρόνο να χεις.χαχαχαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pearl P-122TW ή Tama HP200TWB?

Ποιό απο τα δύο και γιατί?

Οι περισσότεροι θα μου προτείνετε (σωστά) να τα δοκιμάσω και τα δύο και να δω ποιο μου κάθεται καλύτερα αλλά για πείτε μου τις γνώμες σας...

 

(Τώρα που το ξαναβλέπω είναι λίγο απότομο το post μου...  ;D)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pearl P-122TW ή Tama HP200TWB?

Ποιό απο τα δύο και γιατί?

Οι περισσότεροι θα μου προτείνετε (σωστά) να τα δοκιμάσω και τα δύο και να δω ποιο μου κάθεται καλύτερα αλλά για πείτε μου τις γνώμες σας...

 

(Τώρα που το ξαναβλέπω είναι λίγο απότομο το post μου...  ;D)

 

Καλησπέρα, εύχομαι καλή χρονιά σε όλους.

Έχω πάρει το διπέταλο της Pearl και μέχρι στιγμής είμαι πολύ ικανοποιημένος. Έχει τις απαραίτητες ρυθμίσεις για να το φέρεις στα μέτρα σου (προσωπικά δεν έχω και ιδιαίτερες απαιτήσεις) και πιστεύω πως για την τιμή του είναι πολύ καλή περίπτωση. Δεν έχω δοκιμάσει άλλο διπέταλο γενικότερα, οπότε δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη. Αν θες να ρωτήσεις κάτι συγκεκριμένο και το γνωρίζω, ευχαρίστως να σου απαντήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

To νέο demon πετάλι της pearl. Aλλάζει από short σε longboard,είναι direct drive, και έχει ένα σκασμό ρυθμίσεις συν έναν καινούριο άξονα σαν τα trick και axis για το διπέταλο! ;D ;D ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου