Προς το περιεχόμενο

7χορδη για Μεταλ - Schecter Diamond Jeff Loomis


ax1ss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκέφτομαι να παρω μια 7χορδη για ΜΕταλ και μονο μεταλ (δεν με ενδιαφερουν τα καθαρα), αν εχει παιξει κανενας με αυτην θα ηταν πολυτιμη η γνωμη του.

 

http://www.thomann.de/gr/schecter_diamond_jeff_loomis.htm

MetalCaster

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εύγε!  :)

 

Δυστυχώς δεν έχω προλάβει ποτέ τη συγκεκριμένη σε μαγαζί να τη δοκιμάσω, είναι τόσο περιζήτητη κιθάρα που τις πουλάνε πριν φτάσει το container στο τελωνείο. Κάτι πρέπει να λέει αυτό από μόνο του.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο ήχος της είναι ότι λένε τα specs της αλλά με χάλασε αρκετά το φινίρισμα της πέρα απ αυτό μια χαρά μου φάνηκε και έχει και ωραίο μπράτσο

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι reviews διαβασα , την βγαζουν ΤΕΛΕΙΑ!!    δεν ξερω απο βαρος πως παει ? 

και επισης το ποσο λεπτο ειναι το μανικι..γιατι δεν τα παω (πλεον) πολυ καλα με τα πολυ λεπτα μανικια.

MetalCaster

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κρίνω απ'τις Schecter που έχω παίξει μέχρι τώρα, το μπράτσο της πρέπει να είναι "αντρικό"  ;)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α μια χαρα, ξερεις αν υπαρχει κανενα αλλο καταστιμα που να την πουλαει σε αυτην την τιμηε ή και φτηνοτερα, μιας και την εχει μονο ο θωμας, και αυτος on request.

MetalCaster

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω κάποιο άλλο site, αλλά ξέρω ότι εδώ στο Ελλάντα μπορείς να πάρεις Schecter με χαμηλότερη τιμή από thomann.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

From where? γιατι εδω θεσσαλονικη εχουμε ενα μαγαζι που φερνει schecter, αλλα ειναι αρκετα ακριβοτερο απο θωμα, αν εχεις υποψην σου καποιο συγκεκριμενο για δωσε κανα tip :)

MetalCaster

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου έλεγα να πάρεις τηλέφωνο την Telesound (www.telesound.gr) που φέρνουν τις Schecter στην Ελλάδα και να τους ρωτήσεις σε τι τιμή την πουλάνε αυτοί και με ποιά μαγαζιά συνεργάζονται στη Θεσσαλονίκη. Λογικά θα μπορείς να την αγοράσεις και κατευθείαν από αυτούς να στη στείλουν με αντικαταβολή ή κάτι τέτοιο.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

From where? γιατι εδω θεσσαλονικη εχουμε ενα μαγαζι που φερνει schecter, αλλα ειναι αρκετα ακριβοτερο απο θωμα, αν εχεις υποψην σου καποιο συγκεκριμενο για δωσε κανα tip :)

 

Aπό εδώ http://www.guitars.gr/HTML/index.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου