Προς το περιεχόμενο

Presonus audiobox usb - asio went out of sync


teen_archer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω την audiobox usb-presonus(windows xp home edition,intel 4) ενω εχω κανει την εγκατασταση κανονικα,τις ρυθμησεις συμφωνα με το manual ολα κομπλε,μου διακοπτει την ηχογραφηση ομως βγαζοντας ενα ταμπελακι που λεει-asio went out of sync-

ξαναπερασα απο την αρχη ολες τις ρυθμησεις αλλα τιποτα.εχω μπλοκαρει παιδια ,αν καποιος ξερει κατι ας με ξεμπλοκαρει δεν ειμαι και κανενας εμπειρος στις ηχογραφησεις

φιλικα βαγγελης

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχως στο manual δε βρηκα κατι για αυτο το προβλημα

επισης δοκιμασα και σε αλλη θηρα usb αλλα τιποτα

βασικα εχω 2 καρτες(την presonus και την soundblaster x-fi)μηπως πρεπει να βγαλω την μια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλώδιο USB είναι αυτό που ήρθε μαζί με την Presonus? Σε κάθε περίπτωση θα έλεγα να δοκιμάσεις και με άλλα καλώδια να αποκλείσεις τουλάχιστον και αυτό το ενδεχόμενο.

 

Παράλληλα στείλε και ενα Mail στην Presonus ή πόσταρε στο forum τους, είναι η καλύτερη πηγή υποστήριξης  :)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλώδιο USB είναι αυτό που ήρθε μαζί με την Presonus? Σε κάθε περίπτωση θα έλεγα να δοκιμάσεις και με άλλα καλώδια να αποκλείσεις τουλάχιστον και αυτό το ενδεχόμενο.

 

Παράλληλα στείλε και ενα Mail στην Presonus ή πόσταρε στο forum τους, είναι η καλύτερη πηγή υποστήριξης  :)

ευχαριστω πολυ,θα τα δοκιμασω ολα αυτα και βλεπουμε
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου