Προς το περιεχόμενο

1 στερλίνα=1 ευρω?


funkysoul

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε άμα ξέραμε θα αλλάζαμε όλα τα λεφτά μας και θα τελείωνε η υπόθεση :D Κοίτα, αυτή τη στιγμή αν θες κάτι που κάνει 1000λίρες θα σου βγει ένα 50ρι διαφορά από όσο θα έδινες την προηγούμενη βδομάδα. Ξενέρωμα, κ εγώ έχω σπαστεί γιατί δεν είχαν την κιθάρα που ήθελα κ έτσι περιμένω ακόμα, αλλά αν η τιμή που βρίσκεις είναι 300ευρώ κάτω από οπουδήποτε αλλού.... καν'το!! Μην κολλάς στο 50ρικο ;)

 

 

Χανω 100ευρω για την ωρα.. :-\ (http://www.dv247.com/invt/41142/)

Αλλα ειμαι αναγκασμενος να παραμεινω αδρανης αφου εκανα αιτηση για ενεργοποιηση eBanking επειδη δε γουσταρα να μου φανε 40ευρω προμηθεια οι τραπεζες.Τι κατασταση ειναι αυτη ποια με τα εμβασματα?Καλυτερα να μου φαει 100 η ισοτιμια παρα 40 η τραπεζα.

 

(Υποθεση ανθρωπου ασχετου με οικονομικα):Μηπως ανεβηκε επειδη λογω Χριστουγεννιατικων αγορων κινηθηκε πολυ χρημα προς Αγγλια μερια?Ειδωμεν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τωρα που πηγα να αγορασω εγω πηγε και ανεβηκε το ατιμο το νομισμα..

και εγω εχθες παρηγγειλα μια american deluxe strat για 822 ευρω ενω... προχθες εκανε 807!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλον ειμαι πολυ τυχαιρος. ;D

 

το σαββατο παραγγειλα αυτον http://www.dv247.com/invt/31308/ αλλα στην παρακατω τιμη οπως λεει η αποδιξη τους

 

Order for 1 items - (Order number W112048) - 03/01/2009 - Review

 

Shipping through UPS standard delivery

 

Quantity Product Name Price Each

(inc vat) Price Each

(ex vat) Line Total

(ex vat)

1 VC15-110 (31308)

 

Shipping: £13.61

 

Subtotal: £186.37

 

VAT: £30.00

 

Total: £229.98 και απτην καρτα μου κρατηθηκαν 240,17 ευρω!!!!!!

 

οποτε 60 ευρω διαφορα σε 3 μερες?? :o ???

 

περιεργο?

 

papa don't take no mess!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τη μυρίστηκα τη δουλειά και παρήγγειλα την πρωτοχρονιά μια American Strat Vintage '57 και ενώ η λίρα ήταν ακόμη στα 0.96..

 

Πλέον βλέπω μετα λύπης οτι έχει πάει στο 0.904..

Απο την άλλη χαίρομαι που την πήρα πριν αρχίσει η άνοδος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Δε ξέρω τι λέτε, αλλά εγώ έχω 3 λογαριασμούς στην Αγγλία και 3 στην Ελλάδα. Θα πάω να κάνω και κανένα στην Αμερική να έχω το κεφάλι μου ήσυχο! (σοβαρά το λέω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι συμβαίνει με το dv247??? Πάτησα refresh σε μια σελίδα με ηλεκτρονικα ντράμς και ξαναανέβηκε η τιμή απο 303 ευρώ σε 361!!!!!!ποπο, να αρχίζω να ανυσηχώ?Φοβάμαι να πατησω ανανέωση σελίδας ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια οι τιμες στο DV αλλαζουν καθε μιση ωρα! Τελικα ποια τιμη θα πληρωσει καποιος? Αυτην που ισχυει οταν κανει την παραγγελια ή αναλογα με το ποτε θα προωθηθει η παραγγελια και αναλογα με την ισοτιμια τη δεδομενη στιγνη. Ψιλοφιασκο μου μυριζει η ολη ιστορια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει υποθει και παλι. οτι τιμη γραφει το email που σου στελνουν . Δηλαδη οτι τιμη εχει οταν το κλεισεις ασχετος ποσο θα φτάσει μετα..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει υποθει και παλι. οτι τιμη γραφει το email που σου στελνουν . Δηλαδη οτι τιμη εχει οταν το κλεισεις ασχετος ποσο θα φτάσει μετα..

 

 

ετσι ακριβος  ;)

 

παντος πρεπει να εγηνε κολαση απο παραγγελειες αυτες τις μερες με τις χαμηλοτερες τιμες γιατι τεληκα μου ειπαν οτι θα εχουν τον laney που παραγγειλα στις 15-1 και αποστολη την αμεσος επομενη.παντος πληροφοριακα λεω οτι σου δινουν 3 επιλογες

 

1)να παριμενεις και οταν ερθει

2)να μηνει ως εχει η παραγγελεια αλλα να αποδεσμευτει το ποσο για αλλες αγορες του κατοχου και οταν ερθει το κοματι σου να ειδοποιηθεις και τοτε να χρεωθεις

3)να ακυρωσεις την παραγγελεια

 

και εγω βεβαια σε αυτην την τιμη 240,17 ευρω περιμενω υπομονετικα τον aney vc-15 μιας και ειναι σουπερ τιμη

papa don't take no mess!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου