Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειπα να σας ρωτησω αφου ειστε σε ολα μεσα ;)

Εχω μια απορια για το paypal.Ειχα εναν λογαριασμο εκει με τα απαραιτητα στοιχεια.Για κακη τυχη ακυρωσα την καρτα μου σχεδον την ιδια μερα που μου εστειλε καποιος λεφτα μεσω paypal.Μεχρι να βγαλω καινουργια καρτα χρεωστικη

και να δωσω τα νεα στοιχεια της καρτας στο paypal, αυτα τα λεφτα τι γινονται; ??? Επισης γνωριζετε ποια καρτα χρεωστικη ειναι καταληλη για paypal;

Της ALPHABANK εχει συμβατοτητα;

Εχθρός τού κέρδους είναι ή αντοχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα χρηματα που σου εστειλαν ειναι κανονικα πιστωμενα στο λογαριασμο σου στο Paypal.Το μονο που εχεις να κανεις ειναι να συνδεσεις τον τραπεζικο σου ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ με τον λογ/μο σου στο Paypal για να σου στειλουν τα χρηματα σου στην Ελλαδα.Αν εχεις σκοπο βεβαια να κανεις αγορες μεσω paypal καλυτερα να τα αφησεις μεσα στον λογ/μο σου (στο ΡΡ) για να γλυτωσεις και απο το σφαξιμο (προμηθεια) που θα σου παρει η ελληνικη τραπεζα.

 

Οι καρτες δεν εχουν καμμια σχεση με την εισπραξη χρηματων στο paypal (το ΡΡ δεν πιστωνει καρτες αλλα μονο λογαριασμους)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερεςςς!

 

Δεν ηθελα να ανοιξω θεμα γιατι ειναι απλα μια ερωτηση και ψιλοβλακεια!Την οποια δν εχω καταφερει να απαντησω :P.

Για να στειλω χρηματα(αγορασω) μεσω paypal θα πρεπει να κανω το verification με το 4digit paypal code?Αυτη την στιγμη εχω κανει το ενα βημα(Link).Απλα θελω επειγωντος απο ebay και ο κωδικος χρειαζεται 2-3 εργαζομενες μερες για να εμφανιστει,οπου οταν πηρα να ρωτησω το statement της καρτας μου μου ειπαν οτι φαινονται 1,50euro αλλα δν τα χουν παρει και δεν φενεται τπτ απο κωδικο.E-banking δεν εχω ενεργοποιησει.Ο λογαριασμος του paypal ειναι premier.Η καρτα ειναι credit και οχι debit.

 

Ευχαριστω προκαταβολικα!

(Συγγνωμη αν το ε%$%$α το θεμα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να στειλω χρηματα(αγορασω) μεσω paypal θα πρεπει να κανω το verification με το 4digit paypal code?

 

ΝΑΙ το λενε αλλωστε ξεκαθαρα και οι λεπτομερεις οδηγιες στο site του paypal ;)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω SPfunk για την απαντηση.Απο οτi καταλαβα βρισκονται σε αναμονη τα χρηματα στο paypal μεχρι να δωσω καινουργια στοιχεια.Δεν θα επρεπε ομως να εμφανιζεται το ποσο αυτο στο paypal;Ολα ειναι μηδενισμενα στον λογαριασμο μου π.χ.Balance..Επισης αυτο που με μπερδευει ειναι ενα θεμα με τις χρεωστικες.Αυτες ειναι οι κοινες καρτες αναληψης απο το μηχανημα της τραπεζας η υπαρχει διαφορα;Καποιες που δοκιμασα με το σημα visa

δεν τις ειχε δεχτει το paypal

Εχθρός τού κέρδους είναι ή αντοχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
Για να στειλω χρηματα(αγορασω) μεσω paypal θα πρεπει να κανω το verification με το 4digit paypal code?Αυτη την στιγμη εχω κανει το ενα βημα(Link).Απλα θελω επειγωντος απο ebay και ο κωδικος χρειαζεται 2-3 εργαζομενες μερες για να εμφανιστει,οπου οταν πηρα να ρωτησω το statement της καρτας μου μου ειπαν οτι φαινονται 1,50euro αλλα δν τα χουν παρει και δεν φενεται τπτ απο κωδικο.E-banking δεν εχω ενεργοποιησει.Ο λογαριασμος του paypal ειναι premier.Η καρτα ειναι credit και οχι debit.

 

οσο εισαι unverified, δηλαδη πριν βαλεις τον κωδικο που σου εστειλε το paypal με τα 1,5 ευρω, μπορεις να

στειλεις κανονικα χρηματα με credit card, απλα υπαρχει το οριο των 1500 ευρω. μολις φτασεις το οριο αυτο δεν μπορεις να στειλεις αλλα μεχρι να επιβεβαιωσεις τον κωδικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου