Προς το περιεχόμενο

Radial Pedals


sayan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χρονια πολλα και καλη καλη χρονια σε ολους τους συμφορουμιτες. Ο καινουριος χρονος να μας φερει υγεια χαρα και...εμπνευση φυσικα... :)

 

Η ερώτηση μου ειναι απλη. Ζαχαρωνω τα πετάλια της Radial τελευταια και αναζητω αναμεσα στα Hot british, plexitube και Trimode εκεινο που θα με καλυψει περισσοτερο στο heavy distortion που χρειαζομαι.

 

Να επισημανω οτι δεν απαιτω black-death distortion. Ζakk wylde / metallica / iron maiden / Black Sabbath / Iced earth distortion μου κανει. Περιπου για να σας δοσω μια ιδεα για το ποσο gain θα ηθελα. Δεν απαιτω ειδικα απο ενα πεταλι να βγάλλω αυτους τους ηχους ακριβως (τα εχουμε πει αυτα αλλωστε)

 

Περα απο τα samples που δινει το site τα οποια μου φανηκαν πολυ καλα, εσεις πως τη βλεπετε τη δουλεια? Θα με βγάλλουν σε αυτα που ψάχνω?

 

Ολες οι γνωμες δεκτες!!!!!! ;)

 

Και παλι χρονια πολλα σε ολους μας!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το Hotbritish Που το χω δουλεψει να σου πω οτι ειναι για Hardrock φαση καθως ''ξυνει'' αρκετα,επειδη ειπες για zakk wylde δεν νομιζω οτι ειναι το ''Mega distortion'' που αναζητας και μην περιμενεις screaming leads,απο την αλλη ειναι παρα πολυ ποιοτητικο πεταλι στην χρεια του απ'οτι εχω δοκιμασει.. αααα και καλη χρονια!!!! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα ειχα ολα...απλα τελεια...γι αυτο που θες plexitube...ειναι 2 πεταλια σε ενα αφου εχεις και equaliser...χωρις δευτερη σκεψη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου