Προς το περιεχόμενο

Εχει κανεις την tonelab le ή την baja telecaster να την δοκιμασω?


mikeK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδια,

με ενδιαφερουν τα εν λογο προιοντα.λογο δουλειας,δεν προλαβαινω να τα δοκιμασω στο κεντρο,ουτε ξερω ποια μαγαζια τα εχουν,ποιοι πωλητες τθα με αφησουν να τα δοκιμασω...

οποτε ελεγα αν καποιος που να μενει αθηνα,ισως προς βορεια προαστια εχει καποιο απο τα 2,τα εχει σεταρει (πχ,να ακουσω καποιον φτιαγμενο ηχο στην τονελαβ,οχι μονο τα πρεσετς...)

σαν ανταλλαγμα,ξερω γω?να κερασω καφε????ακουγετε λιγο περιεργο αυτο που ζητω,απλα ελεγα,μπας και κανενας μπορει να βοηθησει,ξερω γω....ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

σαν ανταλλαγμα,ξερω γω?να κερασω καφε????ακουγετε λιγο περιεργο αυτο που ζητω,απλα ελεγα,μπας και κανενας μπορει να βοηθησει,ξερω γω....ευχαριστω!

 

 

:D

 

γεια χαρά ! δεν μου ακούγεται καθόλου περίεργο ! το σκεφτόμουν κι εγω για πεταλάκια ενισχυτές καμπίνες ...

Να μαζευόμασταν λίγοι 'βαρεμένοι' να ακούγαμε με την ησυχία μας.Αν είχα αυτά που θέλεις να ακούσεις πάντως, ευχαρίστως...κατά πως φαίνεται 'καθάρισε' ο Ιγνάτιος.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μαζευόμασταν λίγοι 'βαρεμένοι' να ακούγαμε με την ησυχία μας.

 

Σωστός ο Νικόλας  ;) 8)

 

Guitar/Amp/Pedal extravaganza για τα οργανόπληκτα μέλη!

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τον ιγνατιο θα βρεθουμε μεσα στο σαββατοκυριακο τελικα,και τον ευχαριστω πολυ!!μεχρι και βιντεο δικα του μου εστειλε!!!!(που την παιζει την πεταλιερα,μην παει το μυαλο σας αλλου..)

εγω παιδια εχω εναν Laney VC15,mia highway strat tou 2002,mia ibanez arx 300 (μοιαζει με την 320 πολυ) ενα mxr distortion +, α ,και ενα alesis ION!!!

αν καποιο μελος θελει κατι για δοκιμη,ευχαριστως να βοηθησω αν μπορω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου