Προς το περιεχόμενο

Μedication


Johnny.T

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  Ενα παλιο κομματι σχετικα που εμεινε στο συρταρι απο την περιοδο που εγραφα  ροκ εν ρολλ κομματια για τους Funhouse που δεν υπαρχουν πλεον .

  Νομιζω ειναι σε τελικη μορφη ,ισως καποιες πενιες ξεφυγαν αλλα δεν ξερω τι γινεται με αυτα τα latency ktl .Ασε που βαρεθηκα πια να γραφω σπιτι.Θελω στουντια άπλες κτλ.χαχαχαχα.Anyway .Ευχαριστω!!!

Medication.mp3

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πολύ ωραίο Γιώργο, παρ'όλο που δεν είναι και πολύ του γούστου μου αυτή η μουσική και το ξέρεις, αλλά για να γίνω "λίγο" γκρινιάρης θα ήθελα τα τύμπανα (μπότα συγκεκριμένα) λίγο πιο δυνατά και η lead κιθάρα σαν να ήθελε κούρδισμα ::) ;D  Πταίσματα θα μου πεις, αλλά ρε γαμώτο αμαρτία τόσο ωραίο άσμα, κουνιστικό ;D, με ωραιότατο riff να το πάνε πίσω οι λεπτομέρειες....  χαθήκαμε έ :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπόμπα λαίμαι φίλοους, αν ήμανε ακόμα Αθήνα θα σε σπίτωνα, θα κάναμε μπάντα και θα μαμούσαμε πάνκισες και γκαραζιέρισες γκόμινες λαίμαι, γιατί για λεφτά δεν........ ;D ;D ;D

 

Όπως ύπιαμε Τζορτζ, όποτε και εάν ανέβεις κατά δω, να έχεις έτοιμο το ''Να βάλω τα μεταξωτά'' να το διασκεΔασουμε  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ δυνατό το τεμάχιο Γιώργο!

 

Μου άρεσε ιδιαίτερα το πως χειρίστηκες τα φωνητικά στο mix. Δίνουν πολύ ωραία ατμόσφαιρα. ;)

Επίσης το σόλο είναι πολύ ωραίο αλλά όντως ήθελε λίγο κούρδισμα η κιθάρα. ;)

 

Μπράβο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Εγω το ακουω πολύ καλα. Φταιει ότι ακούω όμως και το ροκ που παίζεις  :)

Μποτα μου άρεσε σ'αυτo το level όπως και σολο κιθάρα. Ίσως στα πολύ τελευταία που πάει πιο ψηλά να θέλει ενα κουρδισμα. Τα αλλα bends παρ'ότι ξεκούρδιστα μου έκατσαν ωραια.

   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο Γιώργο, παρ'όλο που δεν είναι και πολύ του γούστου μου αυτή η μουσική και το ξέρεις, αλλά για να γίνω "λίγο" γκρινιάρης θα ήθελα τα τύμπανα (μπότα συγκεκριμένα) λίγο πιο δυνατά και η lead κιθάρα σαν να ήθελε κούρδισμα ::) ;D  Πταίσματα θα μου πεις, αλλά ρε γαμώτο αμαρτία τόσο ωραίο άσμα, κουνιστικό ;D, με ωραιότατο riff να το πάνε πίσω οι λεπτομέρειες....  χαθήκαμε έ :-\

Να σαι καλα Φωτη,Ειλικρινα θα τα ψαξω καλυτερα τα τυμπανα και την μιξη τωρα με τα μονιτορ.Οσο για την ξεκουρδισια ,μαλον μου ξεφυγε.Ειναι αυτο το κουσουρι του κουμπωνω και παιζω που πλεον σιγα σιγα αποβαλω.

Μπόμπα λαίμαι φίλοους, αν ήμανε ακόμα Αθήνα θα σε σπίτωνα, θα κάναμε μπάντα και θα μαμούσαμε πάνκισες και γκαραζιέρισες γκόμινες λαίμαι, γιατί για λεφτά δεν........ ;D ;D ;D

 

Όπως ύπιαμε Τζορτζ, όποτε και εάν ανέβεις κατά δω, να έχεις έτοιμο το ''Να βάλω τα μεταξωτά'' να το διασκεΔασουμε  ;D

Μητσο οχι μονο τα μεταξωτα θα βαλουμε ,μην σε πω θα φαμε και κανα καστανο μιας και ειναι η εποχη τους.Ε να εκει που εκανα σχεδια για το μελον εσυ την ειδες φυσιοδηφης .Τι να σε κανω.Ασε εμεινα ψιλοαφραγκος τελευταιως .Αλλα περιμενε κανα τηλ απο Βδομαδα μπας και ανηφορισω .

Πολύ δυνατό το τεμάχιο Γιώργο!

 

Μου άρεσε ιδιαίτερα το πως χειρίστηκες τα φωνητικά στο mix. Δίνουν πολύ ωραία ατμόσφαιρα. ;)

Επίσης το σόλο είναι πολύ ωραίο αλλά όντως ήθελε λίγο κούρδισμα η κιθάρα. ;)

 

Μπράβο!

Δημητρη ξες ποσο δυσκολες ηταν οι ανασες σε αυτο το γκρουβ ,Αναγκαστηκα να κανω κοπι πειστ για να γραψω τα τελευταια φωνητικα.Θυμαμαι ειχα ζοριστει πολυ.Δεν μου εφτανε ο αερας.Το σολο ειναι το δευτρο take.Και μενα μου αρεσε αλλα αν το εγραφα τωρα θα το εκανα ,αλλιως και με πιο φαζ ηχο.Γενικα ολο το κομματι θα το εστεινα με φαζ και με λεσπολλ στο Μπριτζ ,αλλα ....Thanks anyway Δημητρο.

 Εγω το ακουω πολύ καλα. Φταιει ότι ακούω όμως και το ροκ που παίζεις  :)

Μποτα μου άρεσε σ'αυτo το level όπως και σολο κιθάρα. Ίσως στα πολύ τελευταία που πάει πιο ψηλά να θέλει ενα κουρδισμα. Τα αλλα bends παρ'ότι ξεκούρδιστα μου έκατσαν ωραια.

   

Σε ευχαριστω schreivox,και γω δεν το ακουω τοσο οφ αλλα δεν ξερω τα αυτια μου δεν ειναι και καμπανες.

Πολυ AUSTRALIA φιλε , μου θυμιζει ηχητικα και συνθετικα NEW CHRISTS , CELIBATE RIFLES κτλπ . Ωραιος !!!!

Εννοιετε Αυστραλια,τα ατομα  εχουν ΣΚΗΝΗ οχι μαλακιες.αχχαχααχαχ Να σαι καλα σε ευχαριστω και χαιρομαι που εχει και αλλους γκαραζοπανκιδες ,ροκεντρολιαριδες το φορουμ.Εχω και αλλα αυστραλεζικα στο συρταρι αλλα ανεβασα αυτο για να φυγει απο πανω μου.Ουτως ή αλλως ηταν μια περιοδο που ψιλοεκλεισε ,παμε για αλλα ,πιο αμερικανα πραγματα.Οχι οτι δεν γουσταρω ακομα ,αλλα....Σε ευχαριστω αλανι.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο το τεμάχιο, φιλε!

 

Πιασάρικο riff και rock ή roll αλητεία..

 

:)

 

.Εχω και αλλα αυστραλεζικα στο συρταρι αλλα ανεβασα αυτο για να φυγει απο πανω μου.Ουτως ή αλλως ηταν μια περιοδο που ψιλοεκλεισε ,παμε για αλλα ,πιο αμερικανα πραγματα.Οχι οτι δεν γουσταρω ακομα ,αλλα...

 

Αν έχεις και αλλα, παρόμοια, είναι κρίμα να τα βάλεις στον πάγο, man. Δώσε πράμα στον λαό!!!  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο το τεμάχιο, φιλε!

 

Πιασάρικο riff και rock ή roll αλητεία..

 

:)

 

Αν έχεις και αλλα, παρόμοια, είναι κρίμα να τα βάλεις στον πάγο, man. Δώσε πράμα στον λαό!!!  ;D ;D ;D

Θενκς Τζονι.Δεν ξερω ειμαι σε αλλη φαση πλεον.Κατσε να μας κατσει πρωτα μια καλη διασκευομπαντα.Τα δικα μου τα εχω μεταθεσει για αργοτερα.Αλλα η αληθεια ειναι οτι θελω να καθαρισουν λιγο οι κιθαρες και να παει αλλου το θεμα.Θα δειξει.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Δεν είμαι και ο μεγαλύτερος φαν αυτού του ήχου οπότε για να μου αρέσει...θα πει προφανώς ότο το κομμάτι "λέει"!

 

  Μπράβο ρε φίλε πολύ ωραίο!

 

Μιας και πας πιο "Αμερικάνα" όπως λες για πήγαινε και από εδώ... 

 

 

 

  Έχει και εδώ medication... (Αν και σε "κόβω" πιο..."ευθύ" Ροκενρολίστα ή Stooges μεριά!!!)

 

Ναι αυτό με το φαζ που είπες θα έλεγε... 

-.OLD SCHOOL BROTHERS, OLD SCHOOL SISTERS, unite.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου