Προς το περιεχόμενο

Μedication


Johnny.T

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Johnny.T,

 

Κ Ο Μ Μ Α Τ Α Ρ Α

 

Εντυπωσιακά φωνητικά και πολύ σφιχτό groove - μου αρεσει να τσιτώνω την ένταση οταν το ακούω, έτσι για να μερακλωνει και η γειτόνισσα...

 

Μπραβο Τζορτζ!

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν εχω να πω κατι παραπανω, τα ειπαν ολα οι προηγουμενοι.

Πολυ δυνατο.

Για αλλη μια φορα θα πω οτι εισαι μεγαλος μαέστρορας και  εν γενει εξαιρετικος performer.

Μπραβο !!!!

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα, μπαρούτι είσαι  ;)

 

Ξέρεις τι θα μέτραγε ΠΟΛΥ; Ριξε και μια γυναικεια φωνη πιο σιγανα στο ρεφραιν :P

 

Μονη παρατηρηση, λες όντως ready to blow? ίσως το ready to blow δεν ειναι τοσο συνηθες σαν εκφραση γι αυτο που θες να πεις (μαλλον θες να πεις blow up) - ισως αν το κανες about to explode ξερω γω  :)

 

btw, σωστή διάρκεια :)

 

 

 

 

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και το ανεφεραν οι παιδες και φιλοι ανωθεν ::) δε μου φαινεται ενοχλητικο που δεν ειναι τζαστ το κουρδισμα στα σολα,καθολου δε με πειραζει.

Ισως μονο κατι ψιιιλικα που εχουν να κανουν με το χρονο σε καποια σημεια του τραγουδιου.

Για να αφησουμε ομως τα σισικα ;D ;D ;D ;D και να πουμε την ουσια  η ριφαρα γαζωνει και γενικως το κομματι σκοτωνει!

Μπραβο Τζορτζ!

Γιωργη να 'σαι καλα και σε ευχαριστω πολυ.

Johnny.T,

 

Κ Ο Μ Μ Α Τ Α Ρ Α

 

Εντυπωσιακά φωνητικά και πολύ σφιχτό groove - μου αρεσει να τσιτώνω την ένταση οταν το ακούω, έτσι για να μερακλωνει και η γειτόνισσα...

+1

Ντινο ευχαριστω ,τα φωνητικα το ξαναλεω μου βγαλαν το λαδι.Σηνυθως τα λεω γρηγορα και σχετικα καλα.Αυτα μου πηραν χρονο και αερα πολυ.Δωστε στις γειτονοπουλες ροκ εν ρολλ!!!!!χαχαχαχαχα.Να΄σαι καλα!!!

Δεν εχω να πω κατι παραπανω, τα ειπαν ολα οι προηγουμενοι.

Πολυ δυνατο.

Για αλλη μια φορα θα πω οτι εισαι μεγαλος μαέστρορας και  εν γενει εξαιρετικος performer.

Μπραβο !!!!

Κωστα ευχαριστω πολυ!!!

Έλα, μπαρούτι είσαι  ;)

 

Ξέρεις τι θα μέτραγε ΠΟΛΥ; Ριξε και μια γυναικεια φωνη πιο σιγανα στο ρεφραιν :P

 

Μονη παρατηρηση, λες όντως ready to blow? ίσως το ready to blow δεν ειναι τοσο συνηθες σαν εκφραση γι αυτο που θες να πεις (μαλλον θες να πεις blow up) - ισως αν το κανες about to explode ξερω γω  :)

 

btw, σωστή διάρκεια :)

 

 

 

 

Νταξει το εχω ξαναπει,τα αγγλικα μου δεν ειναι τελεια και το ξερω και ισως να ειμαι και λιγο τσαπατσουλης και να μην τα πολυψαχνω.Τα βλεπω και καμια φορα σαν ηχο περισσοτερο παρα σαν το τελειο νοημα.

 Η γυναικια φωνη μακαρι να υπηρχε και το θελω και γω τελευταια παρα πολυ οχι μονο για τετοια αλλα και αλλα κοματια που περιμενουν,οπως και πνευστα και πιανο.Δυστηχως δεν εχω τη δυνατοτητα ακομα.

Σιγουρα ομως ειναι μεσα στα αμεσα σχεδια μου.Οπως και να΄χει σε ευχαριστω πολυ .

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

edit : Δλδ το ready to blow δεν ειναι λάθος αλλά παραπέμπει σε κάτι αλλο :P

Το ξερω και εχεις δικιο.Το βλεπω μαλον με την Ελληνικη εννοια του ειμαι ετοιμος να εκραγω,κατι φυσικα που δεν ισχυει στην αγγλικη.

  Τι να κανουμε ας νομιζει ο καθενας οτι νομιζει.Bowie kai ετσι να πουλησουμε κανα δισκο σε ολα τα φυλα χαχαχαχααχαχαχχααχαχα.Σορυ το παραχεσα λιγο.Μη παρεξηγηθουμε κιολας.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξερω και εχεις δικιο.Το βλεπω μαλον με την Ελληνικη εννοια του ειμαι ετοιμος να εκραγω,κατι φυσικα που δεν ισχυει στην αγγλικη.

  Τι να κανουμε ας νομιζει ο καθενας οτι νομιζει.Bowie kai ετσι να πουλησουμε κανα δισκο σε ολα τα φυλα χαχαχαχααχαχαχχααχαχα.Σορυ το παραχεσα λιγο.Μη παρεξηγηθουμε κιολας.

 

Όχι, ισχυει η εννοια του εκραγω, αλλα ας πουμε οτι υπερτερει η άλλη έννοια - και αν δεν πιστευα οτι το κομματι ειναι και για έξω θα σου λεγα γ@μα το αλλα κοιτα τα κατι τετοια (πολλοι εχουμε θεμα στα αγγλικα). Απ την αλλη, εχεις δικιο, πολλοι εχουν χρησιμοποιησει τετοιες δισημιες ηθελημενα με διολου ευκαταφρόνητη επιτυχια :)

 

Μπράβο και πάλι :)

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, ισχυει η εννοια του εκραγω, αλλα ας πουμε οτι υπερτερει η άλλη έννοια - και αν δεν πιστευα οτι το κομματι ειναι και για έξω θα σου λεγα γ@μα το αλλα κοιτα τα κατι τετοια (πολλοι εχουμε θεμα στα αγγλικα). Απ την αλλη, εχεις δικιο, πολλοι εχουν χρησιμοποιησει τετοιες δισημιες ηθελημενα με διολου ευκαταφρόνητη επιτυχια :)

 

Μπράβο και πάλι :)

Ναι καμια φορα δεν ξες πως μπαινουν οι λεξεις.Σιγουρα ομως θελει προσοχη.Ολο λεω οτι θα οργανωθω καλυτερα ,θα μαθω ,θα κανω και ολο με αφαιρει τελέυταια πεισσοτερο το παιξιμο και μαλιστα με αλλους.Ειτε σε ηλεκτρικη προβα ειτε σαν απλο τζαμ με δυο κιθαρες οπως πριν ας πουμε.Τεσπα ,ηπιαμε και κανα δυο ρακια και λυθηκε παλι η γλωσσα.Και παλι σε ευχαριστω!!!

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί ρε ***** της λάσπης δεν μου το έχεις στείλει αυτό; Ή το 'χεις στείλει και δεν το θυμάμαι; Είσαι και παραγωγικότατος γαμώ το κέρατό μου! ;D

 

Και πρέπει να ξεκαθαρίσεις σαφώς τι εννοείς με το "blow". Ή θα βγάζεις αντρίλα και ροκιά για να λιώνουν τα κορίτσια ή θα απευθύνεσαι στο κοινό των Bronski Beat! ;D

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Και πρέπει να ξεκαθαρίσεις σαφώς τι εννοείς με το "blow". Ή θα βγάζεις αντρίλα και ροκιά για να λιώνουν τα κορίτσια ή θα απευθύνεσαι στο κοινό των Bronski Beat! ;D

 

Καμερατζή μίλα καθαρά, γιατί πιάνω στα βραχαία λαίμαι. Υποννοάς πως ο Τζόνι δεν σκύβει για να πιάσει μούρα να δέσει καρπό, αλλά για να πιάσει σαπούνια?  ;D ;D ;D

  Οιμέ και τρείς  Αλή, μην ήταν και τέσσερις και μάζευαν αλάτι Ιμαλαίωνε λαίμαι 

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου