Προς το περιεχόμενο

επιασα και εγω λαγο και το λενε metal hammer


iasonas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

περπατωντας σημερα ανεμελα λαλαλαλαλαλα κλπ κλπ γυρνωντας απο το το frody(φροντιστηριο :D )βρηκα με ενα κολλητο μου μια στοιβα χαρτια εξω απο εναν σκουπιδοντενεκε.και του λεω,ρε φιλε τι ειναι αυτα περιοδικα και μου λεει ναι αντε παμε.τοτε λεω στασου!και με εκπληξη βλεπω οτι ηταν metal hammer !!!!!!!πολυ παλια του 1989-1994!τρελαθηκα.τα πηρα ολα βεβαια ΜΑ ΠΟΙΟΣ ΠΕΤΑΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΘΗΣΑΥΡΟ?τευχη πριν γεννηθω?(το 1991 γεννηθηκα)

 

 

τελος παντων τα πηρα ολα και εφυγα! :D

ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 100
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αν σας ενδιαφέρουν θα ρίξω μια ματιά στο πατάρι του πατρικού μου.

Αν δεν τα έχουν "ξεφορτωθεί", θα υπάρχουν μπόλικα τεύχη εκείνης της εποχής και θα ειδοποιήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σας ενδιαφέρουν θα ρίξω μια ματιά στο πατάρι του πατρικού μου.

Αν δεν τα έχουν "ξεφορτωθεί"' date=' θα υπάρχουν μπόλικα τεύχη εκείνης της εποχής και θα ειδοποιήσω.[/quote']

Ό,τι έχεις ΣΕ ΕΜΕΝΑ!!! ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ??? :evil:

Παρεπιπτόντως εγώ δευτέρα λυκείου...

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρίτη Λυκειου...... Γράφω ανάμεσα στα 2 2ωρα ιδιαίτερα.. Εχω ενα περιθώριο 20' να "ξεκουραστώ".... Αν και δεν είμαι και πολύ μεταλάς (βασικά ελάχιστα metal πράγματα ακουω) σέβομαι καθε είδους μουσική και έχω να πω οτι ο Ιάσονας ειναι κωλ.#$%#ς... :twisted: :P :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρίτη Λυκειου...... Γράφω ανάμεσα στα 2 2ωρα ιδιαίτερα.. Εχω ενα περιθώριο 20' να "ξεκουραστώ".... Αν και δεν είμαι και πολύ μεταλάς (βασικά ελάχιστα metal πράγματα ακουω) σέβομαι καθε είδους μουσική και έχω να πω οτι ο Ιάσονας ειναι κωλ.#$%#ς... :twisted: :P :lol:
LOLεξαλλου ουτε εγω ειμαι μεταλλας αυτο ειναι το αστειο :lol:
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου