Προς το περιεχόμενο

επιασα και εγω λαγο και το λενε metal hammer


iasonas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το παιδί έχει μέχρι το 94... αλλά μια που κάνουμε requests...

Mήπως έχει κανείς ένα τεύχος του 2001, Μάιος ή Ιούνιος, που έχει μέσα ένα άρθρο για μια συναυλία στο Camel Club με εμφάνιση του Portnoy? Αν ναι, το δανείζει για σκανάρισμα? Ή και το αγοράζω ακόμα.

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 100
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

πλέον έτσι κατέντησε όλη η σκήνη του metal. Πολύ κακία' date=' δυσκοιλιότητα, φιλοσοφικές αναζητήσεις και δυστυχώς ελάχιστη σοβαρότητα :evil: :evil:[/quote']

 

Γιατί πότε ακριβώς η σοβαρότητα ήταν μέρος της σκηνής; :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος δεν έχει γνώση γύρω από τη metal σκηνή ας μη μιλάει.

 

Τελεία κ παύλα.

 

Εεε, αυτό σε εμένα πάει; Γιατί πίστεψέ με, έχω πολύ καλή γνώση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος δεν έχει γνώση γύρω από τη metal σκηνή ας μη μιλάει.

 

Τελεία κ παύλα.

 

Εεε' date=' αυτό σε εμένα πάει; Γιατί πίστεψέ με, έχω πολύ καλή γνώση.[/quote']

 

Για πες μου όμως λίγο...Τι εννούσες πριν όταν είπες για σοβαρότητα;

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πες μου όμως λίγο...Τι εννούσες πριν όταν είπες για σοβαρότητα;

 

Ευχαρίστως :) Εννοούσα ότι η σοβαρότητα δεν ήταν και δεν είναι μέρος της σκηνής, γιατί η σοβαρότητα δεν πάει με τη μουσική αλλά με τον άνθρωπο. Σοβαροί άνθρωποι υπάρχουν σε κάθε σκηνή. Παρ'όλα αυτά δεν θεωρώ σοβαρούς και ενδιαφέροντες ούτε το 10% των μουσικών της συγκεκριμένης σκηνής είτε από συνεντεύξεις που έχω διαβάσει, είτε από συζητήσεις με τους ίδιους. Είτε και απλά διαβάζοντας αυτά που έχουν να πουν μέσα από στίχους. Και επιπλέον, εγώ τουλάχιστον, δε βλέπω σοβαρότητα σε κάποιον ο οποίος κάθεται και πουλάει μούρη, κάτι το οποίο γίνεται από τεράστιο ποσοστό μουσικών ανεξαρτήτως σκηνής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πες μου όμως λίγο...Τι εννούσες πριν όταν είπες για σοβαρότητα;

 

Ευχαρίστως :) Εννοούσα ότι η σοβαρότητα δεν ήταν και δεν είναι μέρος της σκηνής' date=' γιατί η σοβαρότητα δεν πάει με τη μουσική αλλά με τον άνθρωπο. Σοβαροί άνθρωποι υπάρχουν σε κάθε σκηνή. Παρ'όλα αυτά δεν θεωρώ σοβαρούς και ενδιαφέροντες ούτε το 10% των μουσικών της συγκεκριμένης σκηνής είτε από συνεντεύξεις που έχω διαβάσει, είτε από συζητήσεις με τους ίδιους. Είτε και απλά διαβάζοντας αυτά που έχουν να πουν μέσα από στίχους. Και επιπλέον, εγώ τουλάχιστον, δε βλέπω σοβαρότητα σε κάποιον ο οποίος κάθεται και πουλάει μούρη, κάτι το οποίο γίνεται από τεράστιο ποσοστό μουσικών ανεξαρτήτως σκηνής.[/quote']

 

Τι μουσική ακούς;;

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου