Προς το περιεχόμενο

Gretsch New Classic


georgebpkk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οχι εννοω οτι αν δεν εισαι ΨΥΧΑΚΙΑΣ ,απλα προσπερνας γιατι ειναι δυσκολο να καταναλωνεις το 99% του χρονου της ζωης σου ..διαπιστωνοντας ΠΟΥ οφειλονται οι διαφορες τιμων μεταξυ  ΟΛΩΝ των πραγματων που αγοραζεις/καταναλωνεις... ;D

 

εσυ ρε αδερφακι μου εισαι ικανος να κανεις μηνυση στην ΔEΛTA γιατι πουλαει το πρασινο γαλα 0,002% ακριβοτερα απο το μπλε..... ;D

 

Μιλαω για ενα συγκεκριμενο και μονο θεμα που εχει προκυψει παγκοσμιως βασικα.. Και φαινεται απο τα views του topic αυτου οτι πολυ κοσμος ενδιαφερεται να μαθει.. απλα εγω εχω αποψη και τη λεω και δεν παρακολουθω μονο το ζητημα.. απο κει και περα δε βλεπω να γραφει πουθενα οτι ειναι υποχρεωτικο να απαντησει οποιοσδηποτε στο οποιοδηποτε thread που ανοιγεται  ;D

Ελλαδιστανός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 63
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

που εχει προκυψει παγκοσμιως

 

Α,για αυτο καθυστερει το ΔΝΤ να μας βγαλει τη δοση μας...ασχολειται με το αν εχουν ή οχι gumwood τα Gretsch.....ακουσα οτι και ο Obama & o Puttin με αυτο τραβιουνται εδω και μηνες.. ;D

 

πλακα σου κανω... αφου εχεις ορεξη τραβηξου,αν και χλωμο το βλεπω να βρεις τελικα την...αληθεια... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α,για αυτο καθυστερει το ΔΝΤ να μας βγαλει τη δοση μας...ασχολειται με το αν εχουν ή οχι gumwood τα Gretsch.....ακουσα οτι και ο Obama & o Puttin με αυτο τραβιουνται εδω και μηνες.. ;D

 

πλακα σου κανω... αφου εχεις ορεξη τραβηξου,αν και χλωμο το βλεπω να βρεις τελικα την...αληθεια... ;D

 

Τον Puttin που τον θυμηθηκες; Γαμω τα παιδια..  ;D  Εννοειται οτι γινεται χαβαλες, σιγα μην τσακωθω για την Gretsch..  ;D

 

Κι εγω το βλεπω χλωμο να σου πω την αληθεια..  αν και οπως προειπα με καλυπτουν ηχητικα τα New CLassic.. απλα ειναι πολυ παιδιαριστικο να κρυβεις πραγματα απο τους πελατες/θαυμαστες σου.. Αν εχει αλλαξει κατι (αφαιρεση gumwood σε αυτη τη σειρα) απλα πες το.. ετσι κανει η Pearl, η Τama.. Ισα ισα που αν καποιος επρεπε να κρυψει κατι, αυτη θα επρεπε να ηταν η DW που εχει παρει συνταγη Gretch για τη Jazz series.. Μ'αλλα λογια να αγαπιομαστε..  ;D

Ελλαδιστανός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α,για αυτο καθυστερει το ΔΝΤ να μας βγαλει τη δοση μας...ασχολειται με το αν εχουν ή οχι gumwood τα Gretsch.....ακουσα οτι και ο Obama & o Puttin με αυτο τραβιουνται εδω και μηνες.. ;D

 

πλακα σου κανω... αφου εχεις ορεξη τραβηξου,αν και χλωμο το βλεπω να βρεις τελικα την...αληθεια... ;D

 

Πες μου ομως και την αποψη σου με επιχειρηματα στο συγκεκριμενο ζητημα.. 

Ελλαδιστανός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου