Προς το περιεχόμενο

Jackson Dinky DK2M vs Ibanez S520X


greg-rat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο θεμα japan & korea εχετε να προσθεσετε κατι;Ευχαριστω για τις αποψεις σας...Δεν θελω να δινω αργοτερα κι αλλα χρηματα για μαγνητες  :-\

 

Τότε σε βλεπω για τη Jackson. Είναι και πανέμορφη αυτή που παρέθεσες το λίνκ... ;)

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Στο θεμα japan & korea εχετε να προσθεσετε κατι;Ευχαριστω για τις αποψεις σας...Δεν θελω να δινω αργοτερα κι αλλα χρηματα για μαγνητες  :-\

 

Χα... Καλά... Θα τα δώσεις έτσι κι αλλιώς. Πίστεψε με... Αλλά αφού το έχεις αποφασίσει, από εμάς τι θες; Να σου επιβεβαιώσουμε την επιλογή;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος ο λογος να δωσω κι αλλα χρηματα...Το σιγουρο ομως ειναι οτι ibanez και κορεα δεν παει...(προσωπικη αποψη) και για αυτο το λογο λεω περισσοτερο να παω σε jackson

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού η προσωπική άποψη σου είναι αυτή, ποιος ο λόγος να μπαίνεις σε ψευτο-διλήμματα ;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι απλα επειδη το λες με σιγουρια οτι ''ετσι κι αλλιως θα δωσω...'' Για να το λες κατι θα ξερεις...σωστα;Αυτα συνηθως τα λεει ενα φανατικος ibanezakias  :) Αιτιολογησε μου σε παρακαλω την απαντηση σου...(φιλικα παντα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι φανατικός αλλά θεωρώ ότι οι Ibanez είναι πολύ καλές κιθάρες. Γι' αυτό άλλωστε και έχω αγοράσει μία.

Όσο για τους μαγνήτες: μιλάμε για κιθάρες που δεν έχεις καν πιάσει. Πώς θα ξέρεις ότι η μία σου κάνει και η άλλη όχι; Όσον αφορά στον ήχο, πιθανότατα δεν θα σου κάνει καμία γιατί τον ήχο του ο καθένας τον έχει στο κεφάλι του και είναι μάλλον απίθανο η κιθάρα να σου ρθει ηχητικά όπως ακριβώς την περιμένεις. Έτσι τα σκάμε στις εταιρείες που κατασκευάζουν μαγνήτες (και φυσικά όλα τα άλλα σχετικά) για να έρθουμε όσο πιο κοντά γίνεται. Στο λέω εκ πείρας.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επαυξάνω για IBANEZ...Έχω μια S 270 μοντ..2000 έβαλα και DUNCAN J/B & 59 και μιλάμε ΠΥΡΑΥΛΟΣ το εργαλείο....δεν έχω κάτι με τις Jakson τις εκτιμώ αλλα θεωρώ πιο προτοποριακά τα εργαλεία της ΙΒΑΝΕΖ και πιο φρέσκα+καινοτόμα...playability etc...αλλα τι να λεμε εμεις...ΕΣΥ αποφασιζεις..και οχι με βάση την ομορφιά προς Θεού!!!

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου