Προς το περιεχόμενο

Πως θα βγάλω brutal φωνητικά στο στούντιο;


WINLOWOO

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 108
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

χμμμμ λοιπον μαλλον εσυ θα πρεπει να μορφοθεις

 

 

Πρώτη και τελευταία προειδοποίηση. Ακόμη και 2004 μηνύματα να είχες (και όχι 4 όπως τώρα), δεν θα υπήρχε δικαιολογία για την απρόσεκτη επιλογή φρασεολογίας και επιθετική συμπεριφορά. Καλώς μας ήρθες και ήρεμα.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry ρε παιδια αλλα για μενα ολοι αυτοι ειναι και πολυ καραγκιοζιδες!!!!! Τι ειναι αυτα τα σπαστικα που κανουν λες και εχουν καρφια στο κολο. Ελεος πια και ειναι και ποσο χρονων. ΕΛΕΟΣ ΚΥΡΙΟΙ!!!!!!

Οσο για τα φωνιτικα κατα την γνωμη μου ειναι μια εξασκηση και τιποτα παραπανω. :-X :-X

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αυτό είναι μπρούταλ ωρε evilgio, πάω να γίνω μοναχός! ;D

Αυτό ειναι μπρούταλ:

ωραια για αυτο το ειδος φωνητικων(ουτε καν brutal)υπαρχει τεχνικι,μονο που ειναι πολυ ευκολη για τον οποιονδηποτε,απλα να εισαι ψεφτικος,τραγουδας  χωρις νοτες και διαστηματα,και απλα τραγουδας με την ψευτικη!αμα θες να ακουγεσαι ψευτης η τεχνικη αυτη ειναι η καλητερη,απλα 0 συναισθημα(καθαρα δικη μου αποψη παντα)σορυ φιλε μου ,απλα εμενα στα αφτια μου ο corey ακουγεται πιο αληθινος απο τον chris!:)

οτι και να κανεις,εγω το κανω καλυτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου