Προς το περιεχόμενο

Πως θα βγάλω brutal φωνητικά στο στούντιο;


WINLOWOO

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πωσ θα βγάλω brutal φονητικά έξω από το studio; Υπάρχει κάπηα τεχνικοί;

Δοκίμασε τον Αμπτούλ....έχει ένα ΜΑΝΙΚΗ!!!!!!!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 108
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ο Hasselhoff έχει δώσει τη λύση προ πολλού για τέτοιες έκτακτες ανάγκες εκτός στούντιο:

 

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια για αυτο το ειδος φωνητικων(ουτε καν brutal)υπαρχει τεχνικι,μονο που ειναι πολυ ευκολη για τον οποιονδηποτε,απλα να εισαι ψεφτικος,τραγουδας  χωρις νοτες και διαστηματα,και απλα τραγουδας με την ψευτικη!αμα θες να ακουγεσαι ψευτης η τεχνικη αυτη ειναι η καλητερη,απλα 0 συναισθημα(καθαρα δικη μου αποψη παντα)σορυ φιλε μου ,απλα εμενα στα αφτια μου ο corey ακουγεται πιο αληθινος απο τον chris!:)

 

Μόλις έθαψες τον κορυφαίο στα brutal φωνητικά chris barnes, ή μου φάνηκε;  ;D ;D

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πωωωωω.αμα καταλαβαινεις οτι ο corey καποια τεχνικη συγεκριμενη απο αυτα που ακους απλα αλλαξε αφτια.συγνωμη για την αγενια,αλλα τα πολυ χαμηλα και πολυ ψηλα και τα "σωστα brutal" ειναι ποζερια!οταν τραγουδας ετσι πρεπει να νιωθεις οτι πρεπει να φωναξεις αφτο που λες μεσα απο την καρδια σου

 

Η σωστή τεχνική και η μελέτη είναι Η ΜΙΑ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ και για να μην καταστραφεί η φωνή και για να ερμηνεύεται με το σωστό τρόπο το εκάστοτε τραγούδι. Η ΑΛΛΗ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ. Πρέπει να συνυπάρχουν αυτά. Ποτέ δεν είπα ότι χρειάζεται μόνο τεχνική αλλά σίγουρα δεν αρκεί μόνο να "φωνάζεις μέσα από την καρδιά σου" όπως είπες με αφέλεια 5χρονου παιδιού. Οπότε άντε να αλλάξεις τους τρόπους σου και να παραγγείλεις και ένα ζευγάρι αυτιά.

YouHaveToBeHappyWithWhatYouHaveToBeHappyWith

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα αυτο ειναι ντροπη να παρουσιαζεται στην πρωτη σελιδα.Το μεταφερω στο περι ανεμων.Και εις ανωτερα (ανακυκλωση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου