Προς το περιεχόμενο

Boήθεια κόλλησα Trojan


Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας φίλοι μου αν κάποιοσ γνωρίζει θα ήθελα την βοήθεια του...μου βγάζει στην οθόνη ότι έχω κολλήσει τον Trojan horse Crypt.bpi και τον Trojan horse sheur2.ite ...τι κάνω τωρα??ειμαι λιγο ασχετος ....κινδυνευει η συνδεση μου?το pc μου?τι απ όλα εχω σκάσει....

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάξτο με antivirus και antispyware (π.χ. με το spybot που είναι καλό και τσάμπα).

Επίσης μπες στο site της εταιρείας του antivirus σου και ψάξε μηπως υπάρχει κανένα patch ειδικά για το συγκεκριμένο trojan.

 

Αν δεν έχεις antivirus/antispyware, τον ήπιες γενικά.

Που πας ξεβράκωτος στα

 

cucumber.org.uk2.jpg;

 

Στο ίντερνετ πάντα με προφύλαξη.

 

female_condom_demo_02_articleimage.jpg.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρες την σελιδα του nod32 και κατεβασε το τζαμπε με trial,στειλε το τροιγιαν απο

κει πουρθε,και μετα πανε  αγορασε κανα antivirus γιατι δεν επιτρεπετε να προτεινω

αλλη λυση ::) ::)

παντως το nod ειναι απτα καλυτερα που εχω δοκιμασει,

παταει και panda και Norton  χαλαρα...

I dance,with angels,to celebrate the holocaust...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι εμενα το nod32 με αναγκασε να κανω φορματ 2 φορες μεσα σε 2 μερες?Ολοι οι ιοι περασαν χωρις προβλημα και μετα ψαχνομουν.Με το AVG 8  βρηκα τη λύση εδω κ 1,5 χρονο και δεν εχω τπτ απο προβλήματα.Κ οτι υπαρχει στο πισι απο τρογιαν ή ιούς απλα οταν τρεχουν δεν τα αφήνει κ πετάει μήνυμα.Αυτο γιατι δεν σβήνονται ή περιέχονται σε αρχεία που χρειάζομαι.

 

Spybot μαζι με αντιβάιρους και τέρμα τα ακάρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι εμενα το nod32 με αναγκασε να κανω φορματ 2 φορες μεσα σε 2 μερες?Ολοι οι ιοι περασαν χωρις προβλημα και μετα ψαχνομουν.Με το AVG 8  βρηκα τη λύση εδω κ 1,5 χρονο και δεν εχω τπτ απο προβλήματα.Κ οτι υπαρχει στο πισι απο τρογιαν ή ιούς απλα οταν τρεχουν δεν τα αφήνει κ πετάει μήνυμα.Αυτο γιατι δεν σβήνονται ή περιέχονται σε αρχεία που χρειάζομαι.

 

Spybot μαζι με αντιβάιρους και τέρμα τα ακάρια

πιο παλια δεν ηταν καλο το nod...εγω ειχα Panda αυθεντικο το πηρα κιολας και το εκανα update καθε μερα

ασχετα αν το ειχα αυτοματο γιατι ειχα παθει μεγαλη ζημια πιο παλια και παιρνω εναν ιο

που μου χτυπησε πρωτα το panda! :o :o το απενεργοποιησε,δεν μπορουσα να το ενεργοποιησω και μου απαυτοσε

500 γιγα ο @#%$#@^%@^# >:( - ιος.

nod32 ftw now ;)

I dance,with angels,to celebrate the holocaust...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου